Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PODZIMNÍ OČISTA aneb „TERAPIE NEJEN STRAVOU“

7.10.2019 - 16:30 - 4.11.2019 - 20:00

2500Kč

Kdy: každé pondělí 7. 10. , 14. 10. , 21. 10., 28. 10., 4. 11.

 Dvě skupiny po maximálně 14 účastnících (ženy i muži): PRVNÍ BĚH 16:30 – 18:00hod. // DRUHÝ BĚH 18:30 – 20:00hod.

Podzim je obdobím tlustého střeva a plic, také smutku, melancholie. Ideální doba vycestovat sám k sobě, do své mysli, duše a udělat si čas pro své tělo.

Zaměříme se zejména na očistu tlustého střeva. Česká republika je bohužel na prvních místech ve výskytu nádorového onemocnění tlustého střeva a jediná možnost, jak tento výskyt zmírnit je ta, že se o své tělo budeme zajímat a něco pro sebe uděláme.

Se stavem tlustého střeva souvisí i stav naší kůže, dýchacího ústrojí a ovlivňuje jakýkoliv chronický zánět v těle. Mikrobiom našeho těla ovlivňuje nejen tělo samotné, ale i stav mysli, mozku a také emocí.

Na podzim je příjemná lehká očista, ale také zároveň posílení orgánových systémů, abychom byli připraveni na zimní období bez viroz a nachlazení, lépe zvládali své strachy, které souvisejí se zimním obdobím a ledvinami.

Vydáme se na cestu poznávání svého těla, svého nitra. Cvičení na rozdíl od jarního intenzivnějšího bude jemné, zejména dechové. Každá hodina bude s meditací pro cestu k fyzickému, emočnímu i duchovnímu zdraví.

Pro koho je očista určena – pro každého, kdo CHCE:
– Ozdravit celý svůj organismus /TĚLO, MYSL, DUŠI/
– Ubrat nějaké přebytečné kilogramy
– Připravit tělo na zimní období
– Zlepšit své zdravotní potíže, zejména – KOŽNÍ ONEMOCNĚNÍ, CHRONICKÉ ZÁNĚTY V TĚLE VČETNĚ ZÁNĚTŮ DÁSNÍ, PŘEKYSELENÍ ORGANISMU, ASTMATICKÉ POTÍŽE, ÚNAVA A ÚNAVOVÝ SYNDROM, BOLESTI KLOUBŮ, BOLESTI HLAVY, MIGRÉNY, PORUCHY SPÁNKU, VZTAHOVÉ PROBLÉMY, POTÍŽE SE SEBEHODNOTOU, VNITŘNÍ NEKLID A NEVYROVNANOST, ÚZKOSTI, JAKÉKOLIV DALŠÍ CHRONICKÉ POTÍŽE

Pro koho určena není:
– Kojící maminky, těhotné ženy
– Kdokoliv s akutním infekčním onemocněním nebo po něm
– PO TRANSPLANTACI ORGÁNŮ

Průběh – co se bude dít:
Jedná se o pozvolnou očistu celého organismu, tentokrát se zaměřením na tlusté střevo, jeho očistu, podpoření správné mikroflory, našeho mikrobiomu, který úzce souvisí nejen s naším mozkem, ale také způsobuje různá chronická onemocnění. Využijeme měsíčních fází, které nás podpoří v našem úsilí. Celou očistnou kůru podpoříme bylinkovými čaji namíchanými speciálně pro tuto očistu, ve druhé fázi i pro výživu a posílení ledvin. Vše bude prakticky zaměřené – pětielementový jídelníček pro rovnováhu organismu, dechová cvičení jednoduchá a zároveň efektivní pro denní použití, praktické cvičení reflexní terapie, meditace jako cesta od nepohody k nalezení vnitřního klidu.

 

Setkávání každé pondělí:
7.10. 2019  PRVNÍ BĚH 16:30 – 18:00 hod., DRUHÝ BĚH 18:30 – 20:00 hod. seznámení, úvodní přednáška – pět elementů, bylinný čaj na první tři týdny, jídelníček na první týden, dechová cvičení, dle zájmu diagnostika z jazyka, meditace

14.10., 21.10., 4.11. /časy pro oba běhy stejné jako první týden/ – vždy jídelníček na další týden, sdílení – zpětná vazba, dotazy, přednášky a povídání dle zájmu – termika potravin, strava v pentagramu, bylinky, chronický zánět v těle, tkáňové soli, práce s emocemi, energetická psychologie, epigenetika. Meditační a praktická cvičení pro ozdravění těla i mysli.

28.10. oba dva běhy 10:00 – 15:00 /nebo dle domluvy/. Sebepoznání a plynutí v přírodě, výlet na poutní místo a dechová cvičení v přírodě a další překvapení. Sraz v 10:00 v České Krumlově. V případě velmi nepříznivého počasí změna plánu možná.

 

Co se nebude dít:
Rozhodně se nejedná o úplný půst či hladovění

Počet účastníků: maximální počet účastníků 14 v jednom běhu

Přihlášení je nutné nejpozději 14 dní před začátkem kurzu telefonicky nebo mailem u Dagmar Celbová, tel: 605 148 913 nebo mail: centrumsetkavani.cb@seznam.cz

 

Dotazy telefonicky: Celostní terapeut, Kamila Doubková, tel. 778 771 599, www.kamiladoubkova.cz

Těším se na podzimní setkávání. S láskou a úctou Kamila

Cena 2 500 Kč zahrnuje:

Úvodní přednášku, a další čtyři setkání, jídelníček na 5 týdnů v elektronické formě – stravu pro každé roční období, praktická a dechová cvičení, 2x bylinkový čaj namíchaný speciálně pro tuto očistu, nahrávky meditací

Cena nezahrnuje: individuální konzultace, další individuálně doporučené byliny a doplňky, /vše je možné po domluvě/

 

K. DoubkováKAMILA DOUBKOVÁ, www.kamiladoubkova.cz

„Pracuji jako celostní terapeut v Českém Krumlově. Původně jsem zdravotní sestra, pracovala jsem přes 20 let v nemocnici. Poté jsem dostala možnost vyzkoušet si na nějakou dobu roli pacienta, vidět to z té druhé strany a to na mnoha pracovištích v ČR.

Už léta mi chyběl jakýsi ucelený pohled na pacienta a tato zkušenost mi v mnohém potvrdila, že tomu tak je a mému životu a práci to smysl nedává. Tudíž jsem začala hledat jiné směry, filosofie, které vedou k uzdravení člověka jako celku. Protože mi byly blízké byliny, studovala jsem školu přírodních terapií a postupně mnoho dalších směrů, které mne oslovily. Postupem času nastalo rozhodnutí odejít ze zdravotnického systému a otevřít poradnu. Mým cílem je propojit znalosti západní medicíny s východními filosofiemi, protože mi to dohromady dává ohromný smysl. Používám diagnostiku z Čínské medicíny, znalosti a zkušenosti ze západní medicíny, české bylinky, medicinální houby a především psychosomatické souvislosti. Stále studuji, je to učení na celý život, které mne nesmírně baví a naplňuje.

Má práce je zároveň mým koníčkem, dělám ji s láskou a úctou ke každému, kdo ke mně přijde.

A kdo ke mně chodí? Kdokoliv. Někdo ještě není připravený převzít odpovědnost za svůj život a je to tak v pořádku. Takový člověk přijde pro doplňkovou léčbu bylinami a psychoterapií ke klasické léčbě. Někdo už naopak zanevřel na klasickou léčbu, pak se snažíme najít cesty, které jsou pro něj nejvhodnější a povedou k trvalému uzdravení.  Kromě bylin a psychosomatického řešení, změny jídelníčku na sobě tito lidé „makají“ a také mají nejlepší výsledky. Někdo si pak přijde jen k psychosomatické konzultaci, potřebuje jen jakýsi „AHA“ moment, ucelení myšlenek, životních situací a občas se i stane, že na svou odpověď přijde sám.

Příběhy lidí jsou různé. Vše, co si řekneme, zůstává za uzavřenými dveřmi. Nikdy nikoho nesoudím, a k ničemu nenutím, každý máme svou cestu.
A kdo ke mně nechodí? Lidé, kteří by ode mne chtěli zázrak. Něco udělejte, dejte mi zázračný koktejl a já nebudu dělat nic. Nemohu a ani nechci za nikoho přebírat odpovědnost. V každém z nás je obrovská síla k uzdravení, jen o ní mnohdy nevíme, nebo si ji nechceme dovolit. I tak je to v pořádku.“

Těším se na Vás… Kamila

Podrobnosti

Zahájení:
7.10.2019 - 16:30
Ukončení:
4.11.2019 - 20:00
Cena:
2500Kč
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.kamiladoubkova.cz

Pořadatel

Kamila
Telefon:
778 771 599
E-mail:
poradna@kamiladoubkova.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913