Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PRAKTICKÁ PRÁCE s POCITOVÝMI VZORCI

21.10.2018 - 10:15 - 16:30

1500Kč

Zveme Vás na další ze žádaných jednodenních seminářů Ing. MÍLY REJLKOVÉ, tentokrát na téma: „PRAKTICKÁ PRÁCE s POCITOVÝMI VZORCI„.

 

Máte problémy ve vztazích, ať už se sebou nebo s druhými? Máte problémy s nedostatkem energie, s nedostatečnou soustředěností, se závislostmi?
Všechny tyto potíže mají společného jmenovatele a to nesprávné nastavení pocitových vzorců. Díky tomu pak vznikají ztráty energie doprovázené negativními pocity – smutkem nebo strachem, ale i vztekem a odporem. Pokud toto nastavení působí dlouhodobě, psychika si nachází cesty jak tyto ztráty energie kompenzovat, což dělá právě skrze závislost na určitém návykovém chování (např. závislost na sladkém, na partnerovi, na drogách…)
Řekneme si, jak jsou pocitové vzorce vystavěné, co je v nich příčinou nedostatku energie a závislostí a také na konkrétních příkladech rozebereme nejčastější projevy chování, které tento stav doprovázejí.
Cestou řízeného sestupu do hlubších úrovní psychiky si ukážeme, jak se každý může vědomě dostat do úrovně, kde se dají tyto vzorce přepisovat, jak se to konkrétně dělá a co je třeba udělat pro to, aby se touto cestou dala trvale změnit k lepšímu hladina štěstí a spokojenosti v životě.
Součástí semináře je zvukový záznam, který si každý účastník může odnést pro pokračování práce se sebou…

 

 

 

 

 

 

 

 

Ing. MILUŠE REJLKOVÁ, www.milarejlkova.cz, psychoterapeut, specializace práce s pocity ve společnosti Svět za zrcadlem

Mojí hlavní tématikou je práce s pocitovými a myšlenkovými vzorci, řešení negativních vnitřních nastavení „zdrojového kódu“ člověka, což v důsledku vede k rapidnímu snížení hladiny stresu v životě a celkovému ozdravení všech schémat v něm, včetně schopnosti porozumět sobě i druhým, učení se novým věcem, zlepšení soustředění a paměti, a také pozitivní úpravy spánkových vzorců a jídelních návyků. Následně pak mohu pomoci vyřešit vztahové problémy jak v rodinách, tak v pracovních kolektivech.
Při práci s klienty používám svoji vlastní metodu psychického rezonančního pole (PRP), která je léty ověřená a přináší výsledky všem lidem, kteří její techniky cvičí a používají. Můžete se u mě dozvědět mnoho o podstatě pocitů, o vnitřním uspořádání vašeho Já, a též o struktuře a mechanismech vašich vztahů s druhými lidmi. Pochopení, jak fungují tyto mechanismy, vám pak přináší možnost změnit jakoukoli situaci tak, aby její vyústění bylo maximálně konstruktivní pro všechny zúčastněné. Naučíte se účinné a efektivní techniky, jak „přepsat“ svoje pocitová schémata do nové podoby, ve které už vám nebudou v životě vytvářet negativní scénáře, ale povedou vás směrem k pozitivnímu vývoji situací všeho druhu. Dá se říci, že použitím těchto technik můžete vytvarovat sami sebe do nového Já: můžete se stát tím, kým chcete být možná už dlouho, jen jste zatím nevěděli, jak to udělat.

Podrobnosti

Datum:
21.10.2018
Čas:
10:15 - 16:30
Cena:
1500Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.milarejlkova.cz

Pořadatel

Ing. Miluše Rejlková

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913