Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Přednáška o ACCESS BARS s ukázkami

22.7.2021 - 18:00 - 20:00

250Kč

Pokud se chcete seznámit s tím, co je Access Bars a jak funguje, přijďte ve čtvrtek na večerní přednášku s ukázkou.

Je možné, že Vás technika natolik zaujme, že se k nám přidáte v sobotu na celodenní certifikovaný kurz ACCESS BARS (registrace nejpozději v pátek).

Mantra Access Bars je:
„Vše v životě ke mně přichází s lehkostí radostí a slávou…“

 

Metoda je jednoduchá a naučí se ji každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů, nemusíte mít za sebou ani žádné kurzy a dokonce ani nemusíte chtít tuto metodu dělat jako terapeut. Mohou se ji naučit i starší děti. Nádherně ji využijete v kruhu rodiny, přátel a kdo ví, co ještě je možné?

 

 

PŘIHLÁŠENÍ PŘEDEM na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo adriana@accesspraha.cz (předem také platba)

Provází:  ADRIANA TĚŠÍNSKÁ, www.accesspraha.cz, tel. 724 602 002, mail: adriana@accesspraha.cz

 

 O lektorce: 

Jmenuji se ADRIANA TĚŠÍNSKÁ a ráda na svých kurzech říkám, že bez ohledu na to, kde se teď nacházíte, vždy je možné věci změnit tak, abyste v životě zažívali radost a spokojenost.

Vždy jsem chtěla pomáhat druhým a zapomínala na sebe. Po střední škole jsem absolvovala spousty seminářů, kurzů a přečetla stovky knih. Stále jsem se učila způsoby, jak pomoci těm ostatním. Pro sebe jsem hledala návod na živo a, určitý postup, kterým bych se mohla řídit:). Nebyla jsem spokojená sama se sebou, se svou prací, s finanční situací …. s tím, jak žiju.

Dnes už vím, že vše co potřebujeme, máme v sobě. Stačí si to uvědomit, uznat to a dovolit si čerpat z moudrosti nekonečné bytosti, kterou jsme. A k tomu uvědomění nám pomáhají různé techniky, metody a naše zkušenosti z životní cesty, na kterou se vydáme.

Od střední školy uplynulo hodně času. Postupně jsem si skrze různé metody dovolila pozvat do života více radosti a lehkosti. Naučila jsem se být vděčna za vše, co ve svém životě mám a uvědomila jsem si KDO JSEM.

V roce 2017 jsem objevila metodu Access Bars. Byla jsem nadšena její jednoduchostí a účinností a rozhodla se stát certifikovanou facilitátorkou.

Nyní dělám kurzy Access po celé České republice, na kterých se lidé seznamují s jednoduchými nástroji a technikami. Ty jim umožňují změnit život. Objeví svůj vnitřní potenciál, dary a talenty, které zatím nebyli ochotni uznat nebo je vidět. Tato metoda mění lidem životy a mou vizí je, aby se o ní dozvěděl každý, kdo chce být ve svém životě šťastný.

Zvu vás také na sezení, na kterém vás budu skrze otázky navigovat na cestě k objevení sama sebe uvnitř sebe:)

Pokud jste už na cestě směrem pryč z vaší staré reality, můžu vám být nápomocná… Adriana

Podrobnosti

Datum:
22.7.2021
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.accesspraha.cz , www.centrum-setkavani,cz

Pořadatel

Adriana Těšínská
Telefon:
724 602 002
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913