Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PŘITAHOVÁNÍ SPŘÍZNĚNÉ DUŠE

16.6.2018 - 9:00 - 17.6.2018 - 16:30

2100Kč

Seminář je zrušený – opakovat ho budeme zřejmě na podzim nebo v zimě.

Kurz s originálními Audio meditacemi autorky Sanayi Roman a jejího duchovního průvodce Orina s překladem do češtiny.

Pomocí postupů v tomto kurzu si můžete přitáhnout životního partnera, duši dítěte nebo vnést do svého života trvalé přátelství.

 

Jste připraveni potkat někoho, s kým se budete cítit hluboce spojeni na úrovni duše, sdílet s ním či s ní společnou cestu a společně růst? Naučte se, jak si do svého života přitáhnout svou spřízněnou duši, která pozvedne to, kým jste, spojí se s vámi na úrovni duše a bude pro vás zdrojem lásky. Prozkoumejte, zda-li jste připraveni potkat svou spřízněnou duši. Setkejte se se svou duší na vnitřních rovinách, přitáhněte si spřízněnou duši a připravte svou osobnost na to, aby tento člověk vstoupil do vašeho života. Poznejte při práci s těmito meditacemi více sebe sama a věřte, že si můžete přitáhnout spřízněnou duši a mít milující vztahy, jaké si přejete!

 

Z obsahu kurzu:

Meditace 1: Navázání kontaktu na úrovni duší

Meditace 2: Setkání na úrovni duší

Meditace 3: Poznejte více svou spřízněnou duši

Meditace 4: Prozkoumejte potenciální vztah

Meditace 5: Příprava na vaši spřízněnou duši

Meditace 6: Promluvte se svým vnitřním rádcem

Meditace 7: Práce s podosobností

Meditace 8: Přivolejte si svou spřízněnou duši

 

Obsahem kurzu bude práce s těmito originálními Audio meditacemi Sanayi Roman s překladem do češtiny, dále pak práce s afirmacemi, kartami, společné sdílení a mnoho dalšího…
Účastníci obdrží 20ti stranový manuál v češtině – překlad uvedených meditací a postupů, se kterými se bude na kurzu pracovat. Účastníci tak budou moci s těmito meditacemi a postupy pracovat dále sami doma.
Sanaya Roman společně se svým duchovním průvodcem Orinem budou adresně této skupině v daném čase přenášet vysílání energií pro úspěch skupiny i každého z účastníků.
Tento kurz je určen především pro ty, kteří neumí anglicky a nemohou si tak zakoupit originální nahrávky Orinových meditací v angličtině. Kurz je také určen i pro ty, kteří s meditacemi pracují, ale chtějí navíc zažít energii a sílu skupiny lidí pracujících společně na jednom tématu.

 

Kurzem provází Ing. BIBIANA VOROŇÁKOVÁ, lektorka s 12tiletou praxí v oblasti osobního rozvoje překladů a tlumočení z anglického jazyka, organizace seminářů i rozsáhlou osobní zkušeností s prací Sanayi Roman.

Více informací také na Agentura Samsara www.samsara.cz, tel.605 875 020

 

REZERVACE na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913 nebo na: info@samsara.cz. Přihlášky nejpozději do středy 13.6. do 20 hod.

O lektorce:

Jmenuji se Bibiana Voroňáková. Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze, nicméně od věku své dospělosti se hluboce zajímám o osobní rozvoj a alternativní metody léčení. V roce 2001 jsem zažila intenzivní duchovní zážitek, který mne blíže přivedl k touze vzdělávat se v této oblasti a věnovat se svému životními poslání a postupně jsem absolvovala množství seminářů: Kineziologie One Brain, Bachovy esence, Numerologie, Tarot, Aura-Soma, Aromaterapie, Reiki, léčební podle Barbary Brennan, Pránické léčení, Rodinné konstelace a další. Na své cestě jsem měla příležitost setkat se s moha zajímavými lidmi a lektory a později jsem začala semináře také i sama organizovat.

Zájem o osobní růst a alternativní léčebné metody se postupně spojil s mým dalším zájmem a tím je angličtina. Během studia metody Kineziologie One Brain jsem dlouhodobě spolupracovala se společností organizující kurzy této metody v ČR, a to na překladech skript a tlumočení na seminářích.

Všechny tyto cesty mne postupně dovedly k poznání, že nejbližší ze všech spisovatelů a metod osobního rozvoje jsou mi knihy Sanayi Roman a moudrost jejího duchovního průvodce Orina. Srozumitelné, laskavé a jednoduché informace, které zapadají do mého současného poznání a zároveň ho jedinečným způsobem obohacují a rozšiřují. S knihami a materiály Sanayi Roman pracuji od roku 2001 a od roku 2010 intenzivně pracuji i s jejími vedenými meditacemi.

Od roku 2013 také vedu vlastní kurzy s těmito meditacemi Sanayi Roman. Tyto světelné meditace, při kterých se pracuje s energií, světlem, s duší, podvědomou myslí, vyššími bytostmi jsou pro mne osobně jedním z nejúčinnějších nástrojů, jak změnit svůj život. Je pro mne radostí překládat z angličtiny materiály a články ke kurzům i tlumočit na semináři tyto meditace, a také se setkávat se stejně smýšlejícími lidmi. Na seminářích využívám své dlouholeté osobní zkušenosti s prací Sanayi Roman a také poznání, které jsem na své cestě získala. Mým záměrem je inspirovat, sdílet myšlenky, informace, vhledy, nasměrovat, ukázat cestu či nový pozitivní náhled.

Těším se na setkání na některém ze seminářů!

Bibiana

Podrobnosti

Zahájení:
16.6.2018 - 9:00
Ukončení:
17.6.2018 - 16:30
Cena:
2100Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.samsara.cz, www.centrum-setkavani.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913