Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PROBUĎ SVOU VÁŠEŇ a ŽIVOTNÍ SÍLU

28.10.2017 - 10:00 - 18:00

1550Kč

Na vyžádání tento seminář opakujeme…

 

Co se na mých seminářích ženy naučí a jak takové semináře vlastně vypadají?

„Mnohé ženy si po přečtení letáku hned pomyslí, že se na těch seminářích děje asi něco nepřístojného, něco co by „nedaly“, co není pro ně. Představují si nějaké hardcore techniky, které je nutí jít za hranici sebe a překročit svou komfortní zónu i přes své limity. Ale opak je pravdou.

Pracujeme velmi jemně a citlivě se svými pocity, myšlenkami, se svým vnímáním a cítěním. Jde mi o hloubku. O ponoření se do sebe a nalezení odpovědí na své otázky. Jde mi o spojení srdce a myšlení. O znovunalezení ženství a vlastní sebehodnoty. Na většině mých seminářů ani nepracuji s nahotou. A když ano, je to předem vyhlášeno v náplni semináře na mých webovkách.

Já nevnímám sexualitu jako fyzický akt, Ale jako spojení srdce, vědomí a těla. Tedy pracuji napůl s tělem a napůl s vnitřním světem. Učím ženy, jak to propojit. A co je důležité, každá žena pracuje svým tempem tak, aby byla vždy v souladu se vším, co dělá. Takže pokud necítí, že by do nějaké techniky chtěla jít, tak do ní prostě nejde, nebo jde jen opatrně s ohledem na své hranice. Respektuji křehkost ženy, citlivost a jemnost. Jsou to naše kvality. Je důležité k nim přistupovat s úctou.“

 

 

Slova lektorky JANY MAŠKOVÉ ZIMOLOVÉ: „Chci přispět ke snížení zbytečných nevěr, rozchodů a rozvodů…“

 

Každá žena dříve či později ve svém životě začne přemýšlet nad svou sexualitou. Uvědomovat si vztah ke svému tělu a k mužům. Když pochopíš a pocítíš, že ženské tělo je opravdu poklad plný bohatství, začneš si skutečně užívat života a tvé vztahy rozkvetou. Workhop ti pomůže odkrýt, co všechno ještě můžeme dělat, abychom byly šťastnější a spokojenější.

Workshop nabitý praktickými cvičeními, radami a doporučeními, které probudí vášeň ve vašem těle, vztahu i v životě. Vítané jsou ženy začátečnice, ale i pokročilé v osobním rozvoji.

 

 

Co se dozvíš:

– co nám brání prožívat větší potěšení z milování

-.co všechno je ve hře, když žena vstupuje do milostného spojení

– jaká je ženská sexualita

– jak pracuje polarita muž/žena ve vztahu

– jak se rodí vášeň a jak ji podpořit a neztratit.

 

Na co se můžeš těšit:

Na workshopu budeme pracovat s tématy, jako je radost, vitalita, uspokojení ze života a celkové zdraví. Dozvíme se, jak porozumět svým potřebám a touhám a jak jimi naplnit svůj život.

Na workshopu nebudeme pracovat s intimitou.

S sebou: volné oblečení (triko + sukni), šátek na oči, karimatka, deka, psací potřeby, sešit nebo poznámkový blok s pevnými deskami.

 

REZERVACE PŘEDEM: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

 Přihlášky budou potvrzeny po zaplacení nevratné zálohy 500Kč

 

 

Co získáš pro sebe:

Workshop je zaměřen na to, jak být otevřená, spokojená, veselá a jak se o sobě dozvědět více, skrze postoj ke své vlastní sexualitě. Uvědomíš si na mnoha vzorcích svého chování proč to tak je, a hlavně, jak to můžeš změnit, abys byla šťastnější. CO PRO TO MŮŽEŠ UDĚLAT A JAK.

Techniky, které jsou pro vás připraveny, jsou jemné, příjemné a oživující. Přesto mohou přinést hluboká uvědomění a léčení.

Vezměte si sebou: volné oblečení, nejlépe tričko a sukni, šátek na oči, karimatku a deku, něco na svačinku a psací potřeby.

 

JANA MAŠKOVÁ ZIMOLOVÁ, CSB, lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů

Na základě kalifornského profesionálního sebezkušenostního výcviku sexuologické práce s tělem pod Evropskou akademií somatického vzdělání (EASE), rozšiřuji a doplňuji služby, které nabízejí sexuologové, psychologové a lékaři.

Jako certifikovaný sexological bodyworker (CSB) nabízím poradenství v oblasti intimity a sexuality.

Pracuji s klienty nejen na základě teoretických znalostí, ale díky rezidenčnímu sebezkušenostnímu výcviku, který je součástí studia, také čerpám ze svým vlastních prožitků. Pracuji formou konzultací a poradenství buď při osobních setkáních nebo po Skypu. Ve své praxi používám přímou práci s tělem a s technikami SB.

Pořádám přednášky, semináře a workshopy, publikuji a spolupracuji na několika velkých projektech (viz. Škola ženy, Ženo na slovíčko). Ve výcviku sexuologické práce s tělem, který se každoročně koná, ve spolupráci s Josephem Kramerem, Ph.D. v Čechách, supervizuji výcvik CSSE, což je speciální trénink průvodců (koučů), kteří se dále starají o studenty v průběhu ročního studia.

Jsem spoluorganizátorkou Konference o sexuologické s práci tělem 2016 a zakladatelkou studia Terapie dotykem.

Po akreditovaném studiu grafologie a psychologie osobnosti pokračuji nyní dále ve studiu psychoterapie na Pražské psychoterapeutické fakultě. Jsem akreditovanou lektorkou tantra-jógy pro ženy a absolventkou Školy celostní smyslné masáže.

Jsem lektorkou v oblasti intimních vztahů a konzultantkou týmu TrustFrame-Psychologie, psychologické poradny pro ženy na www.trustframe.cz.

„Práci s dotykem cítím jako své poslání.
Je pro mě odjakživa velice důležité ctít dotyk, používat jej v běžném životě co nejvíce a pomocí dotyku komunikovat s ostatními. Věřím, že láskyplný citlivý dotyk, má léčivou moc.
Dlouholetým studiem v oblasti sebepoznání, psychologie a psychoterapie, tantry a meditace jsem získala úplně nový přístup k životu, ke svému okolí a ke člověku jako takovému.
Žiji bez předsudků a snažím se přijímat každého člověka takového, jaký je. Bezpodmínečně.
Stále se vzdělávám a přináším tak do svého života více otevřenosti, lidskosti a vědomého žití v přítomném okamžiku.
Mým přáním je poskytnout vám zcela nové informace a prožitky, poodhalit nové obzory v oblasti intimity a pomoci vám najít naprosté naplnění v prožívání sexuálního života.“

www.terapiedotykem.cz, tel.  603 404 168,  Fcb: Terapie dotykem

Jana Mašková Zimolová pomáhá ženám i mužům zvýšit kvalitu jejich milostného Jana Zimolová - Maškováživota. Nabízí poradenství v oblasti sexuality, sezení sexuologické práce s tělem (např. vaginální mapování) nebo on-line konzultace. Pořádá přednášky a také workshopy a semináře pro ženy, na kterých ženy hledají cestu, jak žít radostný sexuální život, zbavit se sexuálních traumat, a naplnit svůj život vášní, potěšením a smyslností. Je známá svými články, ve kterých hovoří o sexualitě velmi otevřeně. Je zakladatelkou studia Terapie dotykem a organizátorkou konference o sexuologické práci s tělem.

Podrobnosti

Datum:
28.10.2017
Čas:
10:00 - 18:00
Cena:
1550Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání