Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Probuzení ženství

9.4.2016 - 9:00 - 18:00

2200Kč

Doba, ve které se nacházíme, nám přináší nadhled s možností prožitků, ale i schopnost obnovy našich nejpřirozenějších projevů. Probouzí se v nás naše samotná podstata.

V současné době je mnoho možností, jak se k tomuto tématu dostat. Každá z nás potřebuje originální klíč, který přesně zapadne do zámku v nás samotných a otevře nám poklady našeho nitra.

Nabízím vám seminář, který bude rozpomínáním si na své minulé životy v ženských inkarnacích, kde jsme byly úspěšné, milované, uctívané a v pokoře a lásce jsme dokázaly přinášet planetě Zemi i lidstvu to nejčistší z našeho Božství.

Vývoj lidstva na toto duchovní ženství nebyl připraven a tak jsme skrze ženská těla prožívaly dále jen ponížení, neúctu, tvrdost, bolest a ztráty. Rokem 2012 se uzavřely brány těchto energií, avšak programy naší minulosti si přenášíme dál a vytváříme tak v sobě iluzi pseudoženství. Během prožitkového semináře se napojíme na tento záznam minulosti a skrze prožitky své čistoty duše, si opět obnovíme svojí nejpřirozenější podstatu ženství.

Provázejí:  Šárka Lota Erbanová (www.šárka lota duchovní cesta.cz)  a Tomáš Hrubec

Šárka Lota – napsala o sobě:   „Narodila jsem se do úžasné doby 60. let. Byla jsem příliš malá, abych se mohla zapojit mezi Květinové děti, ale touha po svobodě, pravdě a poznání, se mi vryla hluboko do srdce. Život se se mnou příliš nemazlil, za což jsem s odstupem času „klukům Nahoru“ (jak jim důvěrně říkám), neskonale vděčná. Jak jinak bych mohla pochopit princip karmy, její spravedlivosti a schopnostem přijímání, odpuštění, lásce a pokoře.

Od dětství jsem komunikovala ( tehdy né moc dobrovolně) s bytostmi jiných dimenzí a popravdě, hodně mě to děsilo. O čakře 3. oka, jsem v té době neměla ani tušení a tak přijímala nevědomky proudy informací, kterým jsem nerozuměla. Dnes je plně využívám ve své praxi s klienty. Po klinické smrti se mi otevřely další dary a schopnosti, které s láskou předávám. Vnímání aury bylo velkým darem, který mi ze začátku připadal jako velký problém. Představte si, že se probudíte po narkóze a tříhodinovém oživování a místo sester a doktorů, vidíte barevné fleky! Byl to šok. Zhrba po dvou měsících jsem našla způsob jak „vidět“, když chci a jak vnímání aury vypínat. Byla to neuvěřitelná úleva. Dnes díky tomu dokážu „normálně“ žít a když je třeba, vidět do vědomí, podvědomí i nevědomí klientů. Mohu sledovat jejich dráhy osudu, plán duše a celý jejich karmický vývoj. Pak je snadné podle momentálního problému, najít v mapě minulých inkarnací příčinu a v meditaci společně vše vyčistit a uzavřít.

Zhruba 10 let mě provází snovou hladinou duchovní šaman, který mi předal nespočet technik, jak pro učení, tak léčení či vstupování do různých hladin mozkové frekvence i dimenzí. Díky němu jsem dnes schopná přijímat to, co by mi ještě před časem připadalo jako sci-fi nebo přinejmenším bláznivé. Zpětná vazba však brzy ukázala dokonalost těchto technik a informací. Stále se učím a ráda s učením pomohu i vám.

Základ, který je třeba pochopit, je tak snadný! Nesnažte se „nacpat“ svojí nádhernou duši do maličkého fyzického těla, ale dovolte tělu, aby dorosto velikosti vaší duše!“

Tomáš Hrubec je terapeut,špičkový mistr přes hadí sílu a traumata z dětství.

 

Tentokrát jsem pronajala větší prostory – seminář se bude konat v Besedě, ul. Na Sadech 18, Č. Bud. ( v přízemí projdete pasáží mezi pekařstvím a knihkupectvím vlevo do patra – podrobné informace pošleme mailem několik dní před seminářem)

S sebou:  – karimatka  – meditační polštář nebo podložka pro meditaci  – lehká deka      – psací potřeby  – boty vhodné k tanci nebo naboso  – dlouhá sukně nebo velký šátek, pohodlné oblečení, ev. i teplejší svetr  – nějaký šperk nebo kamínek na krk

Podrobnosti

Datum:
9.4.2016
Čas:
9:00 - 18:00
Cena:
2200Kč
Rubrika Akce:

Místo konání

Pořadatel