Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PROKRASTINACE aneb ODDALOVÁNÍ VĚCÍ a co s tím

19.7.2018 - 18:30 - 20:30

250Kč

Prokrastinace – příšerné slovo, že?:-)

Člověk úplně cítí, jak se v tom hrozivém výrazu schovává jeho obsah – odkládání činností, které udělat musíme, ale které nám jsou tak silně nepříjemné, že se před těmi strašáky schováváme a kličkujeme a vyhýbáme se jim, jak se jen dá.

Na téhle přednášce si nejen povíme něco o podstatě této široce rozšířené činnosti, ale také si prakticky ukážeme, jak se z téhle pasti na lidi dostat ven a ocitnout se konečně na svobodě, kde si skutečně můžeme dělat co chceme. A na to, co zamýšlíme udělat, se těšíme a užíváme si to. Pak nás život nevyčerpává, ale nabíjí energií.

Zdá se vám to nemožné? Ale vůbec ne, je to vlastně dost jednoduchá záležitost, když už člověk přijde na to, jak se to dělá. Tak přijďte na přednášku, dozvíte se to.:-)

REZERVACE PŘEDEM: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

Lektorka:

Ing. MÍLA REJLKOVÁ

psychoterapeut, specializace práce s pocity ve společnosti Svět za zrcadlem(www.milarejlkova.cz)

Mojí hlavní tématikou je práce s pocitovými a myšlenkovými vzorci, řešení negativních vnitřních nastavení „zdrojového kódu“ člověka, což v důsledku vede k rapidnímu snížení hladiny stresu v životě a celkovému ozdravení všech schémat v něm, včetně schopnosti porozumět sobě i druhým, učení se novým věcem, zlepšení soustředění a paměti, a také pozitivní úpravy spánkových vzorců a jídelních návyků. Následně pak mohu pomoci vyřešit vztahové problémy jak v rodinách, tak v pracovních kolektivech.

Při práci s klienty používám svoji vlastní metodu psychického rezonančního pole (PRP), která je léty ověřená a přináší výsledky všem lidem, kteří její techniky cvičí a používají. Můžete se u mě dozvědět mnoho o podstatě pocitů, o vnitřním uspořádání vašeho Já, a též o struktuře a mechanismech vašich vztahů s druhými lidmi. Pochopení, jak fungují tyto mechanismy, vám pak přináší možnost změnit jakoukoli situaci tak, aby její vyústění bylo maximálně konstruktivní pro všechny zúčastněné. Naučíte se účinné a efektivní techniky, jak „přepsat“ svoje pocitová schémata do nové podoby, ve které už vám nebudou v životě vytvářet negativní scénáře, ale povedou vás směrem k pozitivnímu vývoji situací všeho druhu. Dá se říci, že použitím těchto technik můžete vytvarovat sami sebe do nového Já: můžete se stát tím, kým chcete být možná už dlouho, jen jste zatím nevěděli, jak to udělat.

 

 

Je opět možnost i OSOBNÍ KONZULTACE…

Pokud se chcete s paní Rejlkovou setkat při osobní konzultaci, jsou ještě 3 volná místa v pátek, 20.7. od 7:00, 9:00 a 13:00 hod. Čtvrtek je už obsazený. Případné srpnové konzultace plánujeme den před prvním budějovickým seminářem a to 17.8.

Konzultace trvá 2 hodiny, cena je 1200Kč.

S sebou přineste USB  disk pro záznam jak konzultace, tak i osobní meditace.

Závazné objednávky konzultací na tel.: 605 148 913 p. Celbová

REZERVACE PŘEDEM NUTNÁ na :

centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913 !

 

Přidávám odkaz na některá videa s Mílou Rejlkovou:

………………………………………………………………………………………

https://www.youtube.com/watch?v=MHsuYYMrKyM&t=4s

https://www.youtube.com/watch?v=2n6aWN7b2Rw

https://www.youtube.com/watch?v=JLfBw0aEUJQ

http://www.tvnatura.cz/

Podrobnosti

Datum:
19.7.2018
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913