Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PROROCTVÍ SOUČASNÉ DOBY: MUŽ, ŽENA A VZTAHY MEZI NIMI

27.9.2016 - 18:30 - 21:00

230Kč
 
 Dle mnoha proroctví jsme již mohli slyšet, že úkolem ženy v současné době je dovést muže k otevření srdce.
Co to znamená?
Jak se to stane a co to způsobí?
Jak si být vzájemnou oporou a podporou v této době?
 Možná jste si všimli, že je mnoho žen nyní samo. Nejsou v partnerství a manželství – proč tomu tak je? Co to znamená a jak s tím naložit.
 V partnertví jsme rovnocennými partnery, ale nejsme stejní. 
Vidíte, jak žena potřebuje muže? A on potřebuje ji.
Pokud žena nemá projevené své ženství a otevřené své srdce, pokud není v pravdě a autentičnosti sama se sebou, nemá co předat. Nabízíme vždy jen to, co sami máme.
Je-li muž ve své síle a kvalitě – neválčí, nedobývá, nevlastní.
To, co vypadá jako síla – patriarchát – je známkou slabosti, bolesti a velkého strachu, který vede a řídí konání. Strach způsobuje touhu o podrobení, strach nutí druhé ponížit, zlomit, pokořit a viditelně zeslabit. Strach nevidí sílu a nepozná, že i pod ohnutými zády může být svoboda a velikost. Strach chce vidět pokoření, strach chce vidět sebe – strach v očích druhého. Strach v očích druhého mu dává pocit – znám tě, vím, kdo stojí proti mně.
Pokud strach vidí svobodu a lehkost, hravost a přijetí – pak nemá možnosti, nemá místo, nemá vliv. Pak tedy oč tu šlo? O vliv?
A tato doba končí, tohle se proměňuje.
Setkání, přednáška, sdílení, které nás čeká, je nádhernou možností potkat se s něčím, co nám ve škole neřekli a naši rodiče nevěděli.
Těším se na osobním setkání v prostoru setkávání nebo kdekoli jinde.  Monika-Hasalova
 s láskou Mgr. Monika Hasalová
Přednášející Mgr.Monika Hasalová je známá pro svou autentičnost, zkušenost a hlubokou moudrost, kterou s láskou přináší. Pracuje se slovem,s tělem, srdcem, myslí a emocemi. Její dovedností  a předností je schopnost vidění souvislostí a propojení jednotlivých událostí ve srozumitelný celek.

Pomůže vám ukázat, jak souvisí vaše vztahy s vaším zdravím, se štěstím a vývojem vašeho dítěte, s prosperitou a hojností vašeho života a tím se štěstím vás i celé rodiny a lidí okolo vás. Pracuje celostně a jejím cílem je, abyste viděli princip a uměli si pomoci sami.

Podrobnosti

Datum:
27.9.2016
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
230Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913