Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PROTILÁTKY VĚDOMÍ (ACCESS TĚLESNÝ PROCES)

23.7.2021 - 10:00 - 13:00

1250Kč

Od 22. do 24. července bude Centrum patřit ACCESS…

Co konkrétně nabízíme 23.7. dopoledne? Certifikovaný kurz ACCESS těl. proces: PROTILÁTKY VĚDOMÍ a to od 10:00 do 13:00 hod.

 

 

 

Co jsou Access Tělesné procesy?

jde o metodu, která z těla uvolňuje všechny destruktivní pocity, emoce a myšlenky, které zažíváme dlouhodobě nebo v častých stresových situacích. Tyto pocity, emoce a myšlenky se ukládají v těle a časem se projeví na fyzické úrovni jako disharmonie nebo nemoc.

Psychologové říkají, že se do paměti našich buněk dokonce přenáší prožitá traumata (fyzická i psychická) našich předků.

A ať to zní jakkoli bláznivě, někdy i nevědomě pracujeme na tom, abychom onemocněli, protože nám nemoc přináší určitou výhodu. Nemusíme dělat věci, které nechceme, díky nemoci máme péči a pozornost okolí… atd.)

Většina z nás chodí po světě bez spojení se svým tělem. Vzdali jsme to, když jsme byli malé děti. Na kurzech Access tělesných procesů se často stává, že účastníci začnou uznávat a přijímat talenty, dary a schopnosti, které mají a které má jejich tělo.
Každý úhel pohledu, který nerezonuje s vaší vnitřní podstatou, je způsob, kterým se vaše tělo přibližuje nemoci. Pokud jste ochotni tvořit si svůj život, pak na vás úhly pohledu jiných lidí nemají tak velký vliv.

Pokud se přistihnete u toho, jak soudíte své tělo, položte si otázku:
„Kolik fixních úhlů pohledů (názorů) tady mám?“

Jakmile začnete měnit vztah ke svému tělu, začnete měnit vztah ke všemu v celém svém životě.

 

 

Ještě jednou Vás zveme na certifikovaný kurz tělesného procesu – PROTILÁTKY VĚDOMÍ.

O čem je tento proces?
Tělesné procesy příroda

Je něco, co vaše tělo naprosto a neodvolatelně odmítá? Jestli ano, což na tomto tématu „zapracovat“ a tím změnit nevyhovující reality?

Kam jste schopni díky tomuto procesu posunout své vědomí a tvořit v tomto těle, v této realitě za hranici těla i reality?

Tento tělesný proces vám umožní být ve vědomém ztělesnění.

Vyzkoušejte! Co dalšího by pro vás bylo možné?

 

Chcete se proces naučit a používat ho při svých sezeních s klienty nebo jenom pro sebe a svou rodinu?

Procesy, které na tomto i ostatních kurzech u nás v Centru facilituje lektorka Adriana Těšínská, jsou velmi jednoduché a naučí se je každý, bez ohledu na předchozí absolvované kurzy. Dovede vás do bodu, kde budete VĚDĚT a dále rozvíjet vztah s tělem. Vše, co je potřeba, je ochota být přítomen, dotýkat se těla a přijímat zpětnou vazbu od těla, se kterým pracujete.

Vhodné pro každého, není nutné předchozí absolvování jiných Access kurzů.

Po ukončení kurzu obdržíte oficiální certifikát a můžete tento proces praktikovat v rámci rodiny nebo v rámci své praxe.

 

PŘIHLÁŠENÍ PŘEDEM na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo adriana@accesspraha.cz (předem také platba)

 

Provází:  ADRIANA TĚŠÍNSKÁ, www.accesspraha.cz, tel. 724 602 002, mail: adriana@accesspraha.cz

 

 

 O lektorce: 

Jmenuji se ADRIANA TĚŠÍNSKÁ a ráda na svých kurzech říkám, že bez ohledu na to, kde se teď nacházíte, vždy je možné věci změnit tak, abyste v životě zažívali radost a spokojenost.

Vždy jsem chtěla pomáhat druhým a zapomínala na sebe. Po střední škole jsem absolvovala spousty seminářů, kurzů a přečetla stovky knih. Stále jsem se učila způsoby, jak pomoci těm ostatním. Pro sebe jsem hledala návod na živo a, určitý postup, kterým bych se mohla řídit:). Nebyla jsem spokojená sama se sebou, se svou prací, s finanční situací …. s tím, jak žiju.

 

Dnes už vím, že vše co potřebujeme, máme v sobě. Stačí si to uvědomit, uznat to a dovolit si čerpat z moudrosti nekonečné bytosti, kterou jsme. A k tomu uvědomění nám pomáhají různé techniky, metody a naše zkušenosti z životní cesty, na kterou se vydáme.

 

Od střední školy uplynulo hodně času. Postupně jsem si skrze různé metody dovolila pozvat do života více radosti a lehkosti. Naučila jsem se být vděčna za vše, co ve svém životě mám a uvědomila jsem si KDO JSEM.

 

V roce 2017 jsem objevila metodu Access Bars. Byla jsem nadšena její jednoduchostí a účinností a rozhodla se stát certifikovanou facilitátorkou.

 

Nyní dělám kurzy Access po celé České republice, na kterých se lidé seznamují s jednoduchými nástroji a technikami. Ty jim umožňují změnit život. Objeví svůj vnitřní potenciál, dary a talenty, které zatím nebyli ochotni uznat nebo je vidět. Tato metoda mění lidem životy a mou vizí je, aby se o ní dozvěděl každý, kdo chce být ve svém životě šťastný.

Zvu vás také na sezení, na kterém vás budu skrze otázky navigovat na cestě k objevení sama sebe uvnitř sebe:)

Pokud jste už na cestě směrem pryč z vaší staré reality, můžu vám být nápomocná… Adriana

Podrobnosti

Datum:
23.7.2021
Čas:
10:00 - 13:00
Cena:
1250Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.accesspraha.cz , www.centrum-setkavani.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913