Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PSYCHOSOMATIKA ŽENSKÉHO TĚLA

26.5.2020 - 15:30 - 18:30

400Kč

Psychosomatika ženského těla je seminář věnující se tomu, jak sladit informace, které nám dává naše duše, její potřeby, tužby či popření její důležitosti v celém našem životě skrze tělo a celý náš mentální systém.

V tomto semináři s vámi posdílím zkušenosti z praxe reiki terapeutky a průvodkyně ženským a dětským světem. Otevřu témata ženských orgánů, jater, ledvin, slinivky, kůže a smysly s těmi částmi těla propojené.

 

 

Více než o nálož informací, půjde v tomto semináři o to zacítit své tělo, zaposlouchat se do něj, do „příběhů svého těla“, pochopit, jak funguje a v klidu vstřebat to, co s vámi budu sdílet. Protože každý je originál a každé tělo a jeho systém je též originální, daná témata jednotlivých orgánů se mohou lišit, mají pouze stejný základ fungování – akce – reakce, ale „zdroj“ problému a jeho manifestace může být jiná. A právě o tom pochopit „jazyk svého těla“ bude seminář zejména.
A těšit se můžete i na hravou aktivitku, jak se svým tělem rozmlouvat.

 

Omezený počet účastnic, proto:

REZERVACE místa předem na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913 nebo přímo u lektorky a poté celou částku 400Kč prosím, uhraďte na č. účtu 1339223013/0800 a jako VS telefonní číslo + do pozn. připište příjmení. Cena je 400 Kč.

Pokud by se akce z jakéhokoliv důvodu neuskutečnila, peníze Vám budou samozřejmě vráceny.

 

Provází: JANA HRUŠKOVÁ, www.vivaenergia.cz , www.facebook.com/uzivejme.si

Napsala o sobě: „jsem lektorka, energy terapeutka, průvodkyně žen i dětí a tvůrkyně projektů a harmonických prostorů.
Již před několika lety jsem vytvořila projekt Viva Energia, kde se soustřeďují všechny mé aktivity pro druhé. S velkou láskou a nadšením jsem lektorkou prožitkové výuky angličtiny pro děti i dospělé a pomáhám též i začínajícím lektorům uchopit své projekty a talenty. Již několik let dělám energetické ošetřující procedury zaměřené na uctění těla, jeho moudrosti, síly a přirozenosti. Pořádám ženské kruhy, semináře a workshopy, tvořím pro ženy a jejich rodiny rituály. Provádím po místech duševních i fyzických, kde se můžeme opět seznámit s naší vlastní krásou a unikátností. A jako třešnička na dortu jsou mé spisovatelské aktivity – příspěvky, články, analýzy osobnosti, osobní karty, pohádky a magické příběhy.“

Podrobnosti

Datum:
26.5.2020
Čas:
15:30 - 18:30
Cena:
400Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.vivaenergia.cz

Pořadatel

Jana Hrušková
E-mail:
janaenergie@seznam.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913