Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Pyramidy v ČR

19.4.2016 - 18:30 - 21:00

240Kč

Přeloženo z 25.2.

Na přednášce budou představeny pyramidy na našem území a další zaniklé stavby vyspělých civilizací, jež zmizely následkem celosvětových katastrof. Bohatý obrazový materiál z ČR i Evropy bude dokumentovat, že již od prvohor bylo naše území součástí teritorií globálních vyspělých civilizací na počátku s generacemi obřích lidí, po nichž dodnes zůstaly ruiny staveb pod nánosy hornin či podzemní města aj.

Přednáší: RNDr. et Mgr. Hana Sar Blochová

autorka knih „Pyramidy, obři a zaniklé vyspělé civilizace u nás“, „Mysterium Karlštejna“ aj. (píše pod jménem Rosa de Sar)

Vystudovala fyzikální chemii na Přírodovědecké fakultě, dějiny výtvarného umění na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy a Technologii restaurování uměleckých děl na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze. Mnoho let se zabývala průzkumy památek, technologií restaurování a znalectvím uměleckých děl. V roce 2010 objevila první pyramidy v ČR a společně s ing. Jaroslavem Růžičkou již zjistili a zakreslili desítky zaniklých pyramid i jiných vyspělých staveb na území ČR. Aktivně se věnuje také zpěvu a hudbě, muzikoterapii, napsala čtyři knihy, natočila deset CD a tři DVD.

Leták ve formátu PDF ke stažení ZDE

Podrobnosti

Datum:
19.4.2016
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
240Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání