Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

O REGRESÍCH s KOMUNIKACÍ s VESMÍREM

11.10.2017 - 18:00 - 20:30

250Kč

Pro velký zájem opakujeme večerní přednášku ze září:

Certifikovaný terapeut a učitel kvantové regrese Libor Smetana v současném životě pomáhá lidem dostat se k informacím, proč se jim dějí určité věci v jejich životech – chtěné i nechtěné. Spolu s bytostmi z vesmíru pomáhá nejen s poznáním a pochopením různých událostí a potíží, ale i s jejich řešením.

Používá k tomu jak kvantovou regresní terapii, tak i své přednášky a kurzy kvantové regrese po celé republice.

Na přednášce Vás seznámí s touto metodou, která je zde v Čechách ojedinělá. Nejde o klasickou regresi, ale o regresi s komunikací s bytostmi z vesmíru. Vysvětlí Vám, co se při sezení děje a proč je velmi důležité při tom spolupracovat s bytostmi světla. Nebudou chybět ani audionahrávky z regresí.

Více na: www.qhht.webnode.cz

 

Lektor Libor Smetana napsal o sobě:Libor Smetana

„V průběhu mého života jsem začal zjišťovat, že svět nefunguje jen tak, jak jsem ho doposud vnímal a že my nejsme jen to mezi čepicí a botami. Že existuje něco, co máme všichni společné, ale bohužel si to zatím uvědomuje jen málo lidí.

Ti z vás, kteří si mě chtějí tzv. „vyzkoušet“, mne mohou vidět na přednáškách nebo si zkusit i mé skupinové regrese a progrese. Dělám je na různých festivalech nebo i na pozvání po celé republice.“

Podrobnosti

Datum:
11.10.2017
Čas:
18:00 - 20:30
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913