Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SDÍLECÍ KRUH – ROVNOVÁHA MUŽSKÉHO a ŽENSKÉHO PRINCIPU ve VZTAZÍCH

31.3.2017 - 10:00 - 17:00

dar za dar

Podruhé navštíví Centrum setkávání RNDr. Jan František Bím, bývalý ředitel cestovní kanceláře Adventura, nyní už léta průvodce osobním a firemním duchovním růstem, life kouč prostřednictvím doprovázené pouti, zpracováním osobního příběhu, který dělá také semináře a vyučuje meditace.

Tento seminář povede společně s Ing. Lucií Luňáčkovou.

Všichni jsme denně ve vztahu s mnoha dalšími lidmi.

Jako kamarádi, kolegové i partneři mezi sebou vytváříme různě pevné vazby. Většinou si potřebujeme být dostatečně blízcí, abychom si rozuměli, i dostatečně jiní, abychom se mohli vzájemně obohatit. Namíchat takový koktejl ve správném poměru je občas pořádné dobrodružství. Aby mohl vztah fungovat dlouhodobě, je potřeba do něj vnášet rovnováhu. To neznamená podobat se jeden druhému, ale vytvořit celek, který společně ladí.

Rovnováha není statická, ale dynamická. Každý z nás je jako provazochodec s vyvažovací tyčí. Krátkodobě se můžeme naklonit na jednu stranu, dlouhodobě by ten pád mohl bolet. Ve vztahu jsme trochu jako dva provazochodci vedle sebe, jejichž tyče se dotýkají. Když svou tyčí příliš zasáhneme do prostoru toho druhého, můžeme ho shodit z jeho lana, když nedokážeme poznat, že nás ohrožuje tyč toho druhého, můžeme sami spadnout.

V průběhu dne se podíváme na to, jak vnímáme rovnováhu u sebe i ve svých vztazích, o co se můžeme opřít a kde nám opora chybí. Prozkoumáme, jak vnímáme sílu u sebe i u toho druhého, co nás nabíjí a co nám energii ber

 

Lektor: RNDr. Jan František Bím

Jan František Bím

Byl jsem cestovatelem a ředitelem cestovní kanceláře Adventura. Po letech jsem si ale uvědomil, že chci ještě lepší život. Život naplněný službou konkrétním lidem a přitom bez stresů a tlaků vrcholového manažera. Proto jsem se rozhodl opustit „teplé místo“ ředitele a vykročit do nejistoty osobní služby lidem, kteří stejně jako já věří, že lidský život může být krásný, inspirující a přitom zodpovědný.

Lidi, kteří cítí spirituální volání ve své duši, podporuji v otevření dveří do duchovního světa, v otevření jejich srdce lásce, soucitu a odpuštění. Společně hledáme jejich individuální dar, poslání a cestu, jak je vyjádřit ve hmotném světě. Více na:  www.janbim.cz

 

Lektorka: Ing. Lucie Luňáčková  

Jsem seriózní šaškyně s vášní pro přechodové rituály, poutnictví a sdílení v kruhu. Lucie LuňáčkováVystudování mezinárodního obchodu na VŠE mi přineslo strukturu, ale také zjištění, že mě lidé zajímají mnohem víc než čísla. To mě přivedlo ke spoluzaložení studentského klubu koučinku, praktikování meditací a později i jejich vedení. Provázím lidi v přechodových obdobích života, nejčastěji během vstupu do dospělosti, loučením se svobodou, svatbou, vstupem do stáří a obdobím před smrtí.

Ráda spoluvytvářím, nejlépe mezigeneračně. Je to pro mě velký zdroj učení a zároveň vidím, jakou sílu a potenciál v sobě propojování generací přináší a jaká je škoda, že se ještě pořád víc hledí na mezigenerační rozdíly než na synergii jejich spojení.

Web. stránky budou spuštěny během března: www.kruhyjilmu.cz

Podrobnosti

Datum:
31.3.2017
Čas:
10:00 - 17:00
Cena:
dar za dar
Rubrika Akce:

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913