Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SEBEDŮVĚRA a SEBEJISTOTA ve VZTAHU k UMĚNÍ KOMUNIKACE

21.5.2018 - 18:45 - 20:45

250Kč

Každý z nás potřebuje ve svém životě komunikaci. Ať už v osobních vztazích, tak i v zaměstnání nebo ve studiu.

A asi každý z nás se dostal v životě do situace, kdy potřeboval něco vyjádřit, a ono to nešlo. Schází slova, cítíme onen pověstný „knedlík v krku“, v hlavě máme jako vymeteno, rudneme a cítíme se trapně.

Čím důležitější situace a čím větší máme z podobných situací strach, tím to je horší. Proč se nám tohle děje? A co je důležitější – dá se s tím něco dělat? Ano, dá. Když víme o co jde a známe patřičný postup, každý z nás vždy dokáže dokonale, srozumitelně a beze strachu sdělit, co má na srdci, ať už je to diskuse s partnerem či rodiči, pohovor se šéfem, zkouška anebo řečnění před zaplněným sálem.

Zajímá-li vás, jak je možné nejen nemít trému, ale dokonce si podobné záležitosti užívat, přijďte na přednášku.

 

MOŽNOST osobních KONZULTACÍ…

Pokud se chcete s paní Rejlkovou setkat při osobní konzultaci, máte možnost v pondělí a úterý (21. a 22. 5.)

 

Konzultace trvá 2 hodiny, cena je 1200Kč.

S sebou přineste USB  disk pro záznam vlastního sezení i osobní meditace.

Závazné objednávky konzultací na tel.: 605 148 913 p. Celbová

Konzultace NEPROBÍHAJÍ v Centru setkávání.

 

Přednáší: Ing. MÍLA REJLKOVÁ (www.milarejlkova.cz)

 psychoterapeut, specializace práce s pocity ve společnosti Svět za zrcadlem

Mojí hlavní tématikou je práce s pocitovými a myšlenkovými vzorci, řešení negativních vnitřních nastavení „zdrojového kódu“ člověka, což v důsledku vede k rapidnímu snížení hladiny stresu v životě a celkovému ozdravení všech schémat v něm, včetně schopnosti porozumět sobě i druhým, učení se novým věcem, zlepšení soustředění a paměti, a také pozitivní úpravy spánkových vzorců a jídelních návyků. Následně pak mohu pomoci vyřešit vztahové problémy jak v rodinách, tak v pracovních kolektivech.

Při práci s klienty používám svoji vlastní metodu psychického rezonančního pole (PRP), která je léty ověřená a přináší výsledky všem lidem, kteří její techniky cvičí a používají. Můžete se u mě dozvědět mnoho o podstatě pocitů, o vnitřním uspořádání vašeho Já, a též o struktuře a mechanismech vašich vztahů s druhými lidmi. Pochopení, jak fungují tyto mechanismy, vám pak přináší možnost změnit jakoukoli situaci tak, aby její vyústění bylo maximálně konstruktivní pro všechny zúčastněné. Naučíte se účinné a efektivní techniky, jak „přepsat“ svoje pocitová schémata do nové podoby, ve které už vám nebudou v životě vytvářet negativní scénáře, ale povedou vás směrem k pozitivnímu vývoji situací všeho druhu. Dá se říci, že použitím těchto technik můžete vytvarovat sami sebe do nového Já: můžete se stát tím, kým chcete být možná už dlouho, jen jste zatím nevěděli, jak to udělat.

Podrobnosti

Datum:
21.5.2018
Čas:
18:45 - 20:45
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Ing. Miluše Rejlková

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913