Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SETKÁNÍ s CESTOU – SPIRITUALITA a NÁVRAT ke ZDRAVÍ

4.5.2019 - 9:00 - 17:30

Dar

Zveme Vás na „Setkání s Cestou“…

Setkání je určené pro všechny ty, kteří ve svém životě hledají trvalé štěstí, pevné
zdraví a hlubší naplnění. Poskytuje návod k odbourání stresu a neklidu,
a k celkové kvalitativní proměně životního stylu. Jak může průchod duchovní
cestou podstatně uzdravit celou naši bytost a proměnit náš svět k naplnění?
Seznámíme se např. s technikami meditací, bdělou pozorností, zdravotním
cvičením vycházejícím z čchi-kungu, integrální jógy, zpěvným opakováním
moudrosti manter. Samostatný blok bude věnován vašim dotazům k praxi.

Setkání organizuje sdružení přátel Setkání s Cestou: www.setkaniscestou.cz

Setkání je určeno pro dospělé jedince, horní věková hranice není omezena – cvičení zvládnou při dodržení jednodušších variant s přihlédnutím ke svému zdravotnímu stavu i staří lidé.

S sebou: pohodlné cvičební oblečení, drobné občerstvení ke sdílení s přáteli na Cestě (veganské/vegetariánské), pití, poznámky, apod.

Vstup: dar v dobrovolné výši
Kapacita sálu je omezená, prosím, přihlašte se co nejdříve!

PŘIHLÁŠKY na e-mail: le.ra@email.cz nebo sms na telefonní číslo 736 684 556

Spolu s přihláškou prosíme o stručné formulování vaší případné otázky k tématu návratu ke zdraví. Na základě otázek sestaví lektor odpolední přednáškový blok.

Účastí na akci Setkání s Cestou účastník potvrzuje, že se seznámil a vyjadřuje souhlas
s prohlášením účastníka a zpracováním osobních údajů uvedených zde:
www.setkaniscestou.cz/prohlaseni-ucastnika/

Těšíme se na Vás a přejeme dny plné štěstí a zdraví
Sdružení přátel Setkání s Cestou

 

———————————————————–

 

 

Na email: info@setkaniscestou.cz můžete zaslat svou otázku (y) lektorovi setkání, sdělte prosím, zda si přejete probrat osobně mezi čtyřma očima nebo naopak anonymně se všemi. Program může být intuitivně upraven podle okruhu zájmů účastníků a jejich naladění.

 

Lektor: IVO CHOCHOLATÝ, IVO (Š) :

Ivo (š): Od dětství se zabýval pozorováním přírody a studiem mnoha věd. Později pod tlakem vážné nevyléčitelné nemoci, kdy lékaři nebyli schopni nijak pomoci, se setkal s Cestou Jógy a praktikoval různé druhy Jógy a Učení pod vedením takových učitelů jako byl R. Hošek, M. Bartoňová, J. Žlábek, J. Vacek, manželé Tomášovi, Evžen Štekl (žák Františka Drtikola), Bohumil Houser.

Na cestě Jógy se osobně setkal a praktikoval s mnoha Mistry Jógy, Zen-buddhismu, Advaity a Kristova učení. Inspirací je mu rovněž dlouholetý neformální osobní vztah k učení Sri Mata Amritanandamayi Devi (Amma – www.ammachi.cz) a učení všech autentických škol rozvoje vědomí. V současnosti vede pravidelná setkání s Cestou v Praze https://www.studiobeyond.cz/single-post/2017/04/26/ČCHI-KUNG-A-MEDITACE a další aktivity vznikajícího spolku Setkání s Cestou: meditace, spiritualita, integrální jóga, buddhistická, hinduistická, taoistická, křesťanská mystéria…

Očista energetických center – čakramů, čchi-kung pro posílení zdraví, praxe bdělé pozornosti, meditace vhledu a soucítění. Zen-buddhistická praxe zazenu, kin-hin (střídání meditace v sedu a v chůzi), dokusan (otázky a odpovědi), maunam (mlčení). Zpěv manter a bhajanů (na sitár a tabla doprovází Jan&Jakub Dvořákovi, výlety po přírodě, pro zájemce celoroční koupání venku a otužování (tibetská jóga – tummo)……., zdravá životospráva, cesty k uzdravení z civilizačních nemocí a další související témata – přednášky a praxe. Výuka a praxe přípravy zdravé vegetariánské či veganské a raw stravy (čerstvé zeleninové a ovocné šťávy atd.). Detailnější popis programu a jednotlivých jeho aktivit naleznete na nově vznikajících webových stránkách ( www.setkaniscestou.cz )…

Podrobnosti

Datum:
4.5.2019
Čas:
9:00 - 17:30
Cena:
Dar
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.setkaniscestou.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913