Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SETKÁNÍ s CESTOU – volné pokračování – seminář

4.8.2018 - 9:00 - 17:00

600Kč – 700Kč

Omlouváme se – páteční i sobotní program je odložen…

Setkání s Cestou – volné navázání na předchozí den, celodenní seminář o pomocných metodách, technikách, přístupech duchovní cesty.

 

Odstranění bloků v těle, intenzívní očista energie, ( jóga, chi kung,..)  meditace, osobní rozhovory, otázky a odpovědi, občerstvení.

 

Pokud vám to udělá radost, můžete přinést malé oblíbené vege – občerstvení k sdílení požehnání s účastníky na závěr setkání.

Na email: info@setkaniscestou.cz  můžete zaslat svou otázku (y) lektorovi setkání. Sdělte prosím, zda si přejete probrat osobně mezi 4ma očima nebo naopak anonymně se všemi. Program může být intuitivně upraven podle okruhu zájmů účastníků a jejich naladění.

 

Časový harmonogram dne:  9:00 – 12:00 a dále 14:00 – 17:00hod., pauza na oběd: 12:00 – 14:00hod.

 

Cena: při rezervaci předplatbou 500 Kč,  na místě 600 Kč

Rezervace předplatbou na  č.ú.: 2423262001/5500 var. symbol  termín akce např.: (03072018  + do poznámky napište své příjmení)

Na místě možnost dobrovolného daru.

Zvýhodněná cena při platbě obou dní (přednášky i semináře): při rezervaci předplatbou 600 / na místě 700 Kč

Pro zájemce o setkání ve finanční nouzi možná individuální sleva na místě – pošlete žádost na email : info@setkaniscestou.cz

Vhodná karimatka /deka/ polštář na cvičení / sezení… (nenahlášení předem si je vezměte z domova).

 

 

Lektor IVO CHOCHOLATÝ, www.setkaniscestou.cz

se od dětství zabýval pozorováním přírody a později studiem mnoha věd. Pod tlakem vážné nevyléčitelné nemoci, kdy lékaři nebyli schopni nijak pomoci, se setkal s Cestou Jógy. Praktikoval různé druhy Jógy a Učení pod vedením takových učitelů jako byl R. Hošek, M. Bartoňová, J. Žlábek, J. Vacek, manželé Tomášovi, Evžen Štekl (žák Františka Drtikola), Bohumil Houser.

Na cestě Jógy se osobně setkal a praktikoval s mnoha Mistry Jógy, Zen-buddhismu, Advaity a Kristova učení. Inspirací je mu rovněž dlouholetý neformální osobní vztah k učení Sri Mata Amritanandamayi Devi (Amma – www.ammachi.cz) a učení všech autentických škol rozvoje vědomí.

 

V současnosti vede pravidelná setkání  s Cestou v Praze https://www.studiobeyond.cz/single-post/2017/04/26/ČCHI-KUNG-A-MEDITACE a další aktivity vznikajícího spolku Setkání s Cestou: meditace, spiritualita, integrální jóga, buddhistická, hinduistická, taoistická, křesťanská mystéria… Očista energetických center – čakramů, čchi-kung pro posílení zdraví, praxe bdělé pozornosti, meditace vhledu a soucítění. Zen-buddhistická praxe zazenu, kin-hin (střídání meditace v sedu a v chůzi), dokusan (otázky a odpovědi), maunam (mlčení). Zpěv manter a bhajanů (na sitár a tabla doprovází Jan&Jakub Dvořákovi, výlety po přírodě, pro zájemce celoroční koupání venku a otužování (tibetská jóga – tummo)……., zdravá životospráva, cesty k uzdravení z civilizačních nemocí a další související témata – přednášky a praxe. Výuka a praxe přípravy zdravé vegetariánské či veganské a raw stravy (čerstvé zeleninové a ovocné šťávy atd.).

Detailnější popis programu a jednotlivých aktivit naleznete na nově vznikajících webových stránkách: www.setkaniscestou.cz

Podrobnosti

Datum:
4.8.2018
Čas:
9:00 - 17:00
Cena:
600Kč – 700Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.setkaniscestou.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913