Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

„SÍLA KAMENŮ“ – léčení – meditace – setkání s léčivými kameny a krystaly křišťálu

29.3.2020 - 18:30 - 20:30

650Kč

Odloženo…

Síla léčivých kamenů je známa již od pradávna. Konec konců, co vzejde z Matky Země má vždy ohromnou sílu….sílu, která říká ANO životu na Zemi. Pomáhá uzdravit, co vás tíží. Co vám brání přijmout a užívat si života v jeho plné hojnosti a spokojenosti.

 

Toto léčení  vás zavede do hlubin vašeho nitra. Rozsvítí temnotu a vytáhne zastrčené „kostlivce“ a bolístky nebo vám pomůže přerovnat myšlenky, vysvobodit  se ze zajetých vzorců či nesprávných přesvědčení a omezujících postojů…

Krystaly křišťálu pracují čistě, efektivně, ale zároveň velice laskavě. S touto vnitřní silou vás budou léčit na všech úrovních vašich těl.  Harmonizovat se tak bude mysl, emoce i fyzické tělo.

Krystaly, se kterými pracuji, pocházejí  z krajiny jižních Čech.  Matka Země je vydala po krásné úplňkové ceremonii u ohně a při jejich hledání nás doprovázel  živel vody padající z nebe.  Okolní hory se mnou promlouvaly a navedly mě na správné místo.

Další křišťál pochází z Brazílie. Prošel několika ceremoniemi a svým tvarem, velikostí a vnitřní sílou je pro mne král krystalů.

Nápomocni nám budou i další kameny.

Není co více dodávat…..je mi potěšením být  vaší šamanskou průvodkyní  tímto krásným léčením

Jane – šamanka, terapeutka a malířka

 

JanaHladíkováJANA HLADÍKOVÁ – Léčím na úrovni srdce, ne na úrovni hlavy. Většinou je totiž velký rozdíl mezi tím, co si myslíme, a tím co skutečně naše srdce = duše potřebuje.

Často přemýšlím, jak pojmenovat svoji práci …terapeut, léčitel, šaman? Každý tato pojmenování vnímá jinak, s různými představami a předsudky.

Já sama bych se nazvala průvodcem.

Vidím, cítím, vnímám energie, barvy, bytosti z různých světů. Ať je to rostlinná či živočišná říše, živly nebo světelné úrovně. Jak se tyto světy prolínají a jsou nám nápomocné, tak se prolínají i způsoby mého léčení. Někdy je to spíše „klasická západní“ terapie, jindy zase šamanské – léčitelské praktiky. Nechávám se vést, předávám léčivé energie, vzkazy nebo nastavuji potřebné zrcadlo – přesně tak, jak je člověku v danou chvíli potřebné, jak je připravený a změnám otevřený.

Učím se od různých šamanů, léčitelů či jiných terapeutů. Učím se a vycházím také ze své osobní zkušenosti a svých prožitků, protože není silnější zkušenosti než té osobní. V životě jsem zažila těžké chvíle plné bolesti, které jsem prožívala po úmrtí matky, zoufalství při ztrátě dítěte, útok na mé ego při finančním bankrotu i zlomené srdce při rozchodu. Byly to chvíle plné beznaděje a ztráty víry v sebe. Stála jsem na rozcestí – rezignace nebo život. Rozhodla jsem se, že svůj život „nezahodím“ a zúročím své léčivé schopnosti, které se hlásily už dávno předtím. A jak jinak, než nejdříve sama na sobě. Samozřejmě nic netrvá věčně, a jak praví jedno zenové přísloví: „Za mraky je vždy čisté nebe.“ …tak se postupně začaly střídat hodiny plné pláče za hodiny plné pohody a harmonie.

Roky to byly těžké, ale naučily mě soucitu a chápání druhých. Pomohly mi také ještě více uspořádat si své hodnoty a takto posílená jsem byla připravena vykročit vstříc mému novému životu. Životu s úsměvem nejenom na rtech, ale i v srdci.

Od té doby vím, že vesmír je nám nápomocen, jenom mu musíme trošičku vyjít vstříc a to hlavně tím, že na sobě začneme pracovat. Neznamená to se „zbláznit“ a začít „ulítávat“ mimo realitu… znamená to přijímat nové věci, měnit úhly pohledu, zbavovat se nezdravých vzorců a více otevírat svá srdce… a při tom všem zůstat pevně nohama na zemi spojeni s Matkou Zemí.

Součástí mého léčení – mé šamanské, léčitelské cesty, bylo naučit se nechat si pomoci od druhých a přiznat si svoji slabost. Díky tomu mohu nyní nabídnou svoji pomoc i já, možná právě Vám“…

Podrobnosti

Datum:
29.3.2020
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
650Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.vsichnikreslime.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913