Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KURZ – SU JOK pro domácí využití

26.3.2017 - 10:00 - 18:00

1800Kč

 

Su Jok je univerzální diagnostická a bezléková léčebná metoda, která zmírňuje bolest, umožňuje první pomoc při akutních onemocněních a úrazech, léčbu funkčních poruch v těle, stabilizaci stavu a zlepšení při nemocech s chronickým průběhem.

SU JOK obr.2

 

Tento způsob diagnostiky a svépomoci nevyžaduje složité vyšetřování a lékařské znalosti. Je specifický pro každé onemocnění .

S metodou Su Jok se může seznámit každý člověk a naučit se pomáhat sobě i svým blízkým. Díky němu dokáže zlepšit tělesné i duševní zdraví, čímž dosáhne výrazného posunu kvality života směrem ke spokojenosti a harmonii.

Během kurzu Vás naučíme orientovat se v základním systému podobnosti terapie SU JOK obr. Su jok, umět najít v miniaturních mapkách těla body, které po ošetření cíleným tlakem a přiložením semínek dokážou zmírnit bolesti, mnohdy zcela zharmonizovat problematický orgán. Je to jednoduchý způsob léčby, který nám zapůjčila sama příroda. Především se zaměříme na problematiku páteře, bolesti hlavy, ramen, loktů či nepříjemného nachlazení, kašle, zvracení či zácpy…. probereme nejběžnější potíže, které lze snadno a efektivně odstranit bez použití chemie.

 

Provázet budou: Soňa + Jana

Bc.Soňa Brandová Mikulová a Jana Čermáková Sýbová

 

 

Od roku 1998 jsou majitelkami vzdělávacího a regeneračního centra V.I.P.RELAX v Plzni. Jsou uznávanými odbornicemi v masážích všeho druhu, v reflexní terapii, korejské metodě Su jok, v měkké reponaci svalů, odblokování, pořádají různé rekvalifikační a doškolovací kurzy,akreditované MŠMT  ČR, MAVO s.r.o. Praha. Využívají též RT obličeje, pohybovou RT a další techniky jako je shiatsu atd. Pomáhají odstraňovat přebytečný tuk, celulitidu a mnoho dalšího… Jejich filozofií je profesionalita a maximální spokojenost zákazníků.

„Protože dobře víme, že v dnešní době má skoro každý problém s pohybovým aparátem, muže i ženy trápí bolesti zad, šíje, kloubů, mají tenisové lokty, housera, bolavé SI skloubení, kolena a zamrzlá ramena, věnujeme zvýšenou pozornost právě těmto tématům. Pro naši vysokou odbornost, získanou na nejprestižnějších mezinárodních, vrcholových sportovních soutěžích a pro náš vstřícný a individuální přístup k absolventům kurzů máme klienty z celé ČR.

 

Nyní přijedeme do Č. Budějovic naučit Vás SU JOK. Na našich stránkách je o něm povídání i obrázky – nahlédněte a pokud Vás to osloví, přijďte na seminář… „

Více zde: http://www.vip-relax.cz/su-jok/,  http://www.vip-relax.cz/

Těšíme se na Vás. Soňa a Jana

Podrobnosti

Datum:
26.3.2017
Čas:
10:00 - 18:00
Cena:
1800Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913