Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SVOBODNÝ TANEC OPEN FLOOR – taneční dílna JARNÍ VÍTR 2

12.5.2019 - 10:00 - 13:00

350Kč
Lekcí je možné zúčastnit se jednotlivě, navazující účast není podmínkou.

 

Taneční dílna na téma: Jarní vítr 2 : 

Obsahem druhého setkání je: UZEMNĚNÍ A CENTRUM.

Jaro je období vrtkavé a proměnlivé a naše emoce s nimi. Podle čínského pentagramu je to období dřeva (játra a žlučník) s emocí vztek.

Ve druhém tanečním setkání se budeme věnovat uzemnění, které je základním pohybovým zdrojem tak jednoduchým a často sdělovaným, že na něj někdy zapomínáme. Spojíme se s našim energetickým centrem a vyzkoušíme si jak plynout a procházet emocemi a přijmout jejich přítomnost v každodenním životě jako součást naší lidskosti a našeho těla.

 

Dílna svobodného tance je určena pro všechny, muže a ženy, věková hranice není omezená, pohyb lze přizpůsobit fyzické zdatnosti tanečníka. Pokud jste ještě svobodný tanec nezažili, přijďte také, protože tento tanec je vhodný i pro začátečníky, nejde o krásu tanečníka, ale o jakýkoli pohyb, který vyvstane v daném okamžiku a je příjemný.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dílna zahrnuje volný tanec, hry a cvičení, odpočinek a sdílení. Počet účastníků: maximálně 15 !

Přihlášky a platba předem na č. účtu: 1021780725/6100 (jméno + příjmení + datum akce) 

 

 

O lektorce:
OLGA MAKOVETSKÁ , Ba. Lektorka vědomého tance Open Floor International.Kolik je lidí, tolik je cest k trvalému štěstí a radosti ze života takový, jaký je. Já zvolila cestu tance, spontánní, intuitivní a vědomý pohyb, který má vliv na všechny vrstvy naší osobnosti. Od fyzického těla, přes emoce a mysl až k duši. Prolínání minulosti skrze přítomnost a její uvolňování do svobodnější budoucnosti. V pohybu a tanci, kdy učiteli jsme si sami sobě a ve spolupráci s ostatními rozšiřujeme obzor poznání sebe sama vstříc svobodné volbě a vědomému životu.

Doporučuju si o lektorce předčíst víc na: www.svobodnytanec.cz

Podrobnosti

Datum:
12.5.2019
Čas:
10:00 - 13:00
Cena:
350Kč
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.svobodnytanec.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913