Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

SVOBODNÝ TANEC OPEN FLOOR – taneční dílna na téma: JARNÍ VÍTR

28.4.2019 - 10:00 - 13:00

350Kč

Taneční dílna na téma Jarní vítr 1
Stejně jako příroda kolem díky vnitřní síle začíná pučet a růst, tak i my v tanci rozproudíme vnitřní pramen, který nás vyživuje a dává nám chuť do života. Jarní vítr je již teplý a zároveň nevypočítatelný, nese v sobě příslib vzrušující atmosféry, kdy se vše mění velmi rychle.

Jak se vyrovnáváme s rychlým tempem dnešní doby? Ukážeme si jednoduché nástroje, jak poznat své vlastní tempo a zůstat mu věrní, nevyčerpávat se, zároveň zůstávat přístupný vnějšímu světu.

Dílna svobodného tance je určena pro všechny, muže a ženy, věková hranice není omezená, pohyb lze přizpůsobit fyzické zdatnosti tanečníka. Pokud jste ještě svobodný tanec nezažili, přijďte také, protože tento tanec je vhodný i pro začátečníky, nejde o krásu tanečníka, ale o jakýkoli pohyb, který vyvstane v daném okamžiku a je příjemný.

Dílna zahrnuje volný tanec, hry a cvičení, odpočinek a sdílení.

 

 

 

 

 

 

 

Přihlášky a platba předem
www.svobodnytanec.cz

 

O lektorce:
OLGA MAKOVETSKÁ , Ba. Lektorka vědomého tance Open Floor International.Kolik je lidí, tolik je cest k trvalému štěstí a radosti ze života takový, jaký je. Já zvolila cestu tance, spontánní, intuitivní a vědomý pohyb, který má vliv na všechny vrstvy naší osobnosti. Od fyzického těla, přes emoce a mysl až k duši. Prolínání minulosti skrze přítomnost a její uvolňování do svobodnější budoucnosti. V pohybu a tanci, kdy učiteli jsme si sami sobě a ve spolupráci s ostatními rozšiřujeme obzor poznání sebe sama vstříc svobodné volbě a vědomému životu.

Doporučuji si o lektorce předčíst víc na: www.svobodnytanec.cz

 

 

Podrobnosti

Datum:
28.4.2019
Čas:
10:00 - 13:00
Cena:
350Kč
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.svobodnytanec.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913