Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

TROJNÁSOBNÉ SEKVENČNÍ SYSTÉMY – certifik. kurz ACCESS TĚLESNÝ PROCES

23.7.2021 - 14:00 - 17:00

1250Kč

Všechny Access Tělesné procesy jsou krátké 3-hodinové kurzy, na kterých se naučíte jak vnímat své tělo, jak s ním komunikovat a jak aktivovat samoléčebné procesy v těle.

Všechny destruktivní pocity a myšlenky se ukládají v těle a časem se projeví na fyzické úrovni jako nemoc. Psychologové říkají, že se do paměti našich buněk dokonce přenáší prožitá traumata (fyzická i psychická) našich předků. A ať to zní jakkoli bláznivě, někdy i nevědomě pracujeme na tom, abychom onemocněli, protože nám nemoc přináší nějakou výhodu.

Tyto procesy jsou energetické – pracují s energií těl a bytostí. Nemusíte s tělem druhé osoby nic dělat, stačí jenom požádat energii o spuštění.

 

Tentokrát Vám nabízíme další dva certifikované Access tělesné procesy: jeden dopoledne, druhý odpoledne. Je na Vás, jaký si vyberete nebo jestli půjdete na oba…

Na odpoledne je připravený  těl. proces: TROJNÁSOBNÉ SEKVENČNÍ SYSTÉMY

Točíte se často v kruhu stejných událostí? Děláte stále stejné volby, které vám nevyhovují a ne a ne se dostat z toho kruhu?
TSS – trojnásobné sekvenční systémy – je proces pro vás, jak vystoupit ze smyčky minulosti a otevřít nové možnosti.

 

 

 

 

TSS pro závislé – kolikrát jste otupili svoji mysl alkoholem, léky, jakoukoli drogou?
Mnohdy pod vlivem těchto látek máme přístup k informacím daleko za hranici našeho běžného vnímání. Bohužel, často intenzivně nasáváme soudy a přesvědčení druhých, která se uzamknou v našich tělech a my pak fungujeme z těchto soudů a přesvědčení i mnoho let poté, co tyto látky již nepoužíváme.

TENTO PROCES VYČISTÍ VŠE, CO JSME POD VLIVEM TĚCHTO LÁTEK NASÁLI a v NAŠICH TĚLECH UZAMKLI.

 

 

Jak kurz probíhá?
Tyto procesy pracují s energií těl a bytostí. Nemusíte s tělem druhé osoby nic dělat, stačí jenom požádat energii o spuštění.

Každý účastník kurzu před zahájením kurzu obdrží vysvětlení k danému procesu a instrukce, jak tělesný proces spustit.
Následně na to pracujete ve dvojicích, abyste proces a působení energie daného procesu zažili na vlastním těle a také, za přítomnosti facilitátora na kurzu máte možnost současně odblokovat všechny nepříjemné myšlenky, pocity a emoce, které se u spuštění procesu můžou objevit.
V průběhu kurzu každý z vás 1x přijme sezení rámci daného procesu a 1x jej poskytne.
Cílem je, aby každý absolvent tohoto kurzu odcházel s pocitem, že techniku s přehledem a jistotou zvládá a že ji umí praktikovat.

Vhodné pro každého, není nutné předchozí absolvování jiných Access kurzů.

Po ukončení kurzu obdržíte oficiální certifikát a můžete tento proces praktikovat v rámci rodiny nebo v rámci své praxe.

 

PŘIHLÁŠENÍ PŘEDEM na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo adriana@accesspraha.cz (předem také platba)

 

Provází:  ADRIANA TĚŠÍNSKÁ, www.accesspraha.cz, tel. 724 602 002, mail: adriana@accesspraha.cz

 

 

 O lektorce: 

Jmenuji se ADRIANA TĚŠÍNSKÁ a ráda na svých kurzech říkám, že bez ohledu na to, kde se teď nacházíte, vždy je možné věci změnit tak, abyste v životě zažívali radost a spokojenost.

Vždy jsem chtěla pomáhat druhým a zapomínala na sebe. Po střední škole jsem absolvovala spousty seminářů, kurzů a přečetla stovky knih. Stále jsem se učila způsoby, jak pomoci těm ostatním. Pro sebe jsem hledala návod na živo a, určitý postup, kterým bych se mohla řídit:). Nebyla jsem spokojená sama se sebou, se svou prací, s finanční situací …. s tím, jak žiju.

 

Dnes už vím, že vše co potřebujeme, máme v sobě. Stačí si to uvědomit, uznat to a dovolit si čerpat z moudrosti nekonečné bytosti, kterou jsme. A k tomu uvědomění nám pomáhají různé techniky, metody a naše zkušenosti z životní cesty, na kterou se vydáme.

Od střední školy uplynulo hodně času. Postupně jsem si skrze různé metody dovolila pozvat do života více radosti a lehkosti. Naučila jsem se být vděčna za vše, co ve svém životě mám a uvědomila jsem si KDO JSEM.

V roce 2017 jsem objevila metodu Access Bars. Byla jsem nadšena její jednoduchostí a účinností a rozhodla se stát certifikovanou facilitátorkou.

Nyní dělám kurzy Access po celé České republice, na kterých se lidé seznamují s jednoduchými nástroji a technikami. Ty jim umožňují změnit život. Objeví svůj vnitřní potenciál, dary a talenty, které zatím nebyli ochotni uznat nebo je vidět. Tato metoda mění lidem životy a mou vizí je, aby se o ní dozvěděl každý, kdo chce být ve svém životě šťastný.

Zvu vás také na sezení, na kterém vás budu skrze otázky navigovat na cestě k objevení sama sebe uvnitř sebe:)

Pokud jste už na cestě směrem pryč z vaší staré reality, můžu vám být nápomocná… Adriana

Podrobnosti

Datum:
23.7.2021
Čas:
14:00 - 17:00
Cena:
1250Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.accesspraha.cz , www.centrum-setkavani.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913