Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

VEČERNÍ KONSTELACE s PETREM JAGEREM

22.9.2017 - 18:00 - 22:00

350Kč

Večer bývá branou mezi světlem a tmou, vědomím a nevědomím. Pojďme se jedním takovým večerem nechat vést kousek za naše návyky. Možná tam potkáme dveře, co nás brzdí od štěstí a života. Možná právě ty dveře, které nás z přežívání přenesou do plného života.

 

Zvu Vás na seminář, kde se formou konstelací podíváme na naše vnitřní témata. Budeme v nich hledat nejen ztracené zdroje, sílu, která nás udržela naživu. Ale i pocit štěstí a harmonie z toho, že dokážeme být, vnímat, žít.Na semináři slovo MUSÍM nahradíme slovem MOHU – mohu i odmítnout. Účastníci mohou požádat o konstelaci a nemusí, mohou se stát pouze pozorovateli – až do chvíle, kdy sami usoudí, že nastal jejich čas, kdy se chtějí otevřít, podělit a tím i dostat odpovědi na vlastní otázky, problémy, situace.

A co jsou konstelace zač? Konstelace jsou metoda jak „doprožít“ to, co nám naše rodina nedala a možná ani dát neuměla. Jak odložit staré křivdy a návyky, tím se uvolnit a otočit k dnešku. Rozloučíme se s nefunkčním, dosytíme naše duše a připravíme se pro nové, na což budeme mít volný prostor, pozornost i energii.

Provází: PETR JAGER (tel.  603 437 963) 

Narodil jsem se do klasické rodiny – s mnoha traumaty i mnohými Petr Jageranděly. Mé vlohy mě nejdříve dovedly na dráhu precizní a logickou – do oblastí IT a složitých algoritmů.
Vedle toho jsem vždy měl i velkou potřebu chápat – rozumět sám sobě.
V této druhé části mé cesty mě oslovilo Centrum Nesmeň – PhDr. Ludmila Chrášťanská. Zde jsem navštívil mnoho akcí, seminářů, konstelací.
Poté jsem potkal PhDr. Ivanu Veltrubskou a začal k ní chodit na psychlogickou skupinu, což se následně přehouplo na druhou stranu. Absolvoval jsem si u ní výcvik v krizové intervenci.V roce 2010 jsem ukončil výcvik konstelací u Jana Bílého. Další výcvik konstelací – u Bhagáta – právě dokončuji.
Zároveň se účastním dalšího sebezkušenostního výcviku – SE. Je to výcvik jemné práce s traumaty, s tělesným prožíváním a mimo jiné i sám se sebou.

Podrobnosti

Datum:
22.9.2017
Čas:
18:00 - 22:00
Cena:
350Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913