Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

VĚDOMÁ PSYCHOLOGIE a alternativní psychologicko-terapeutická METODA PHYLLIS KRYSTAL

6.4.2017 - 18:30 - 20:30

210Kč

 

Večerem nás bude provázet průkopnice a protagonistka altrenativní psychologicko-terapeutické Metody Phyllis Krystal v ČR a SR DAGMAR ŠTROBLOVÁ, která napsala: 

„Psychologie zaznamenala za poslední roky, stejně jako všechny vědní obory, obrovský pokrok. Rozvinula se do nových směrů a v určitých konkrétních případech se dokonce otevřela věcem mezi Nebem a Zemí.

Život jako příležitostK proudům, spojujícím psychologii a spiritualitu, se řadí i Metoda Phyllis Krystal. Tuto Metodu jsem pro ČR a SR objevila a přeložila do našeho jazyka před více než devíti lety. Také jsem o ní napsala knihu. V březnu 2015 jí vydalo nakladatelství MAITREA a.s. Jmenuje se Zpověď fascinované pozemšťanky. Další moje kniha o ní, Tomu neutečeš, je vložena na mých www.dagmarstroblovaknihy.webnode.cz

Metoda Phyllis Krystal je mi drahá. A je mi ctí seznamovat s ní širší veřejnost. Mluvit o ní, představovat ji. Na setkáních s Vámi, otevřenými posluchači. Součástí našeho setkání může být i, bude-li Vaše vůle tak učinit, ukázka z mé praxe = naše individuální propojení se, v duchu Metodiky Phyllis Krystal pod mým vedením, s nám všem společným Pravým Já.   

Pravé Já, a nebo jaké jen jméno Jedinému Jsoucnu dáme, je totiž jedním z fenoménů, se kterými se v Metodě počítá. Není však jediný.

Pokud Vás zajímá, dozvědět se o této Metodě a mé praxi VĚDOMÉ psychologie více, srdečně Vás na náš společný večer zvu. Určitě si jej užijeme. Budu se na Vás upřímně těšit. Dagmar, D

www.zivotjakoprilezitost.webnode.cz

 

Napsala o sobě:  Dagmar Štroblová

Jsem velmi Celistvá.

Jsem plně věřící, jistá si svým a všech, vlastním Božstvím. Jsem ve spojení i prolnutí s Pravým Já, Jemu odevzdaná, důvěřující i přijímající, v Něm se spatřující i Uvědomující.

Jsem průkopnicí a protagonistkou alternativní psychologicko -terapeutické metody, Metody Phyllis Krystal  v České a Slovenské republice. Tohle všechno je zároveň důvodem toho, proč jsem psychologii nikdy nechtěla studovat. Mé akademické vzdělání se tedy „uhnulo“ spíše ekonomickým směrem – dvě maturity, jednu z gymnázia s ekonomickým ZVOP, druhou z nástavbového pomaturitního studia Cestovní ruch.

Do rozvodu manželství jsem se svým bývalým mužem podnikala v soukromém sektoru – oblasti výroby, maloobchodu, velkoobchodu a mezinárodního obchodu a jako OSVČ jsem do října 2014 byla hlubinná psycholožka a alternativní psychoterapeutka.

Mám řadu schopností a přirozeně rozšířené (nikdy nesnížené na 3D) vědomí, a potřebu i dar rovnováhy. Naprosto ctím Střed (a tudíž i snášení Nebe na Zemi skrze člověčenství a jeho navyšování) a upřímně piluji bdělost. Pracuji na sobě stále. A to i proto, že jsem přesvědčená, že vše, a hlavně duchovní nauky, je k ničemu, když se to nepřevede do praxe. Mám za to, že vše je o vibracích a že dílčí metou naší Cesty je absolutní Láska. Jsme tu proto, abychom se očistili od všeho, co nás jakkoli nutí zlobit se, bát se, závidět, žárlit, chtít, prostě od všeho egoistického a abychom se zase povznesli do prostoru tvořivého vědomí. Každý by měl začínat sám u sebe 🙂

Jsem celkem přezíravá i odtažitá vůči ezoterice. U všeho, s čím jen z nauk prosté magie či jednoduchého mimosmyslového vnímání přijdu do styku, si vždy kladu otázku : „Učiní aplikace této „terapie“ kohokoliv lepším člověkem, lepší maminkou, tatínkem, manželem, manželkou, synem, dcerou, spoluobčanem? Dociluje se praktikováním tohoto učení eliminace ega a vnitřního (morálního) růstu“? Protože nic jiného mne na alternativních přístupech a nabídkách nikdy nezajímalo a nezajímá.

Má životní otázka zní: „Kudy a Jak, abych uzřela a následně trvale překročila svůj stín“? Ptám se tak proto, abych se nerozmělňovala a nepromarňovala svůj vlastní život. A ještě jedno mne zajímá : „Čím já prospěji nejvíce sobě, potažmo celku? Kde je mé místo v této gigantické Hře, matrixové projekci, projektu Lidský život“?

Jedním takovým místem je moje praxe novodobé hlubinné = vědomé psychologie a moje psaní, a proto a protože je miluji,  budu je dále prezentovat a reprezentovat 🙂

Nechť se cítíte se mnou fajn.

Příjemné sdílení ráda Vaše sestra v Já, Dagmar, D

Podrobnosti

Datum:
6.4.2017
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
210Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913