Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

VĚDOMÁ PSYCHOLOGIE a METODA PHYLLIS KRYSTAL

29.6.2017 - 18:30 - 21:00

210Kč

ZRUŠENO!

Pokud máte zájem o tuto metodu, kontaktujte přímo p. Štroblovou na tel. 606 642 216

 

Přednáší DAGMAR ŠTROBLOVÁ, protagonistka altrenativní psychologicko-terapeutické Metody Phyllis Krystal v ČR a SR.

Život jako příležitostNapsala: „Psychologie zaznamenala za poslední roky, stejně jako všechny vědní obory, obrovský pokrok. Rozvinula se do nových směrů a v určitých konkrétních případech se dokonce otevřela věcem mezi Nebem a Zemí.

K proudům, spojujícím psychologii a spiritualitu, se řadí i Metoda Phyllis Krystal. Tuto Metodu jsem pro ČR a SR objevila a přeložila do našeho jazyka před více než devíti lety. Také jsem o ní napsala knihu. V březnu 2015 jí vydalo nakladatelství MAITREA a.s. Jmenuje se Zpověď fascinované pozemšťanky. Další moje kniha o ní, Tomu neutečeš, je vložena na mých www.dagmarstroblovaknihy.webnode.cz

Metoda Phyllis Krystal je mi drahá. A je mi ctí seznamovat s ní širší veřejnost. Mluvit o ní, představovat ji. Na setkáních s Vámi, otevřenými posluchači. Součástí našeho setkání může být i, bude-li Vaše vůle tak učinit, ukázka z mé praxe = naše individuální propojení se, v duchu Metodiky Phyllis Krystal pod mým vedením, s nám všem společným Pravým Já.   

Pravé Já, a nebo jaké jen jméno Jedinému Jsoucnu dáme, je totiž jedním z fenoménů, se kterými se v Metodě počítá. Není však jediný.

Pokud Vás zajímá, dozvědět se o této Metodě a mé praxi VĚDOMÉ psychologie více, Dagmar Štroblová - fotosrdečně Vás na náš společný večer zvu. Určitě si jej užijeme. Budu se na Vás upřímně těšit. Dagmar, D“

www.zivotjakoprilezitost.webnode.cz

 

Podrobnosti

Datum:
29.6.2017
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
210Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel