Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

VLNOVÉ POHYBY PRO ZAČÁTEČNÍKY – ukázková lekce

5.5.2017 - 18:30 - 19:30

250Kč

Tato ochutnávka je určená pro všechny, kteří chtějí zkusit jednoduché techniky Systému celistvého vlnového pohybu jak pomoci sám sobě v každodenním životě tak, abychom každým pohybem směřovali ke zdravějšímu, spokojenějšímu a šťastnějšímu životu. 

Pokračováním bude série workshopů, které vám poskytnou komplexní nástroje na aktivaci energie vaší ženské a mužské vnitřní vlny.

Celodenní workshop Vlnových pohybů pro začátečníky proběhne v Centru setkávání 17. června (SO) a případně při větším zájmu zopakujeme 18. června (NE)

CO SI ODNESETE z UKÁZKOVÉ HODINY?

SEZENÍ v ženské anebo mužské vlně : sezení (i za počítačem) za pomoci tělesné vlny, odlehčení křížové a krční páteře, zvýšení koncentrace, aktivace ženské a mužské energie.

Reference si můžete přečíst zde: http://vlnazdravia.sk/referencie

 

Lektorka:

ANDREA BAJNOKOVÁ je lektorkou a certifikovanou trenérkou Systému celistvého vlnového pohybu (Vlnové pohyby), životní koučkou (life coach), věnuje se také aromaterapii a hře na gongy. Kurzy Vlnových pohybů vede od roku 2013 .

Po absolvování prvního kurzu Vlnových pohybů a tříměsíčním praktikování maximálně jednoduchých technik ucítila na sobě změny, které ji přesvědčili o jejich účinnosti a síle. Nohy, které měla od malička do tvaru X sa vyrovnaly, zharmonizoval se menstruační cyklus, zmizel atopický ekzém, ztratily se křeče v nohách a bolesti v kříži. Ucítila, co je to ženská energie a jak s ní pracovat nejenom v partnerském vztahu.  Vědomý pohyb, základní princip Vlnových pohybů, jí nabídl způsob jak dosáhnout klid mysli i v každodenních situacích. Ve zkratce řečeno: každý pohyb ve vlně se stal pohybem ke zdravějšímu, spokojenějšímu, ženštějšímu a šťavnatějšímu životu.

www.vlnovepohyby.cz

Podrobnosti

Datum:
5.5.2017
Čas:
18:30 - 19:30
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913