Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

VNITŘNÍ ŽENA – DŮVĚRA vytváří SPOJENÍ

30.3.2018 - 18:30 - 20:00

150Kč

Zvu vás na přednášku o životě důvěry v partnerských vztazích.

Každý v sobě máme svoji mužskou a ženskou část. Přijme vaše vnitřní žena nabídku a půjde s vaším vnitřním mužem na rande? Anebo mu nerozumí, cítí se ohrožena a bojí se, když on, muž přirozeně opouští pozici ochránce, aby se mohl vrátit silnější a moudřejší ve své mužské celistvosti.

 

 

  • MUŽI, nabízíte řešení situací i ve chvílích, kdy jich není třeba
  • ŽENY, podělíte se samy se sebou, s vlastním okolím, o svoji přirozenou potřebu plakat?
  • MUŽI, na kolik je ohrožena představa o vaší mužnosti ve chvílích, kdy je vaše žena momentálně zádumčivá, smutná, plačící, či nešťastná?
  • ŽENY, cítíte pochopení na cestě k vlastní ženskosti?
  • MUŽI, když pomáháte vaší ženě(dceři), nabízíte jí mužské způsoby řešení?

 

Prvním krokem, aby důvěra do vašeho partnerského vztahu mohla přijít, zůstat a v případě potřeby svobodně odejít, je poznání člověka, který je vám nejblíže. Sám/sama sebe.

 

  • Řekneme si, jaké jsou vaše mužské a ženské dovednosti.
  • Znovu objevíme váš prostor bezpečí, který vychází z vaší skutečné potřeby Bezpečí a NE z jeho záměny s pocitem ze Známého.
  • Procvičíme si na mapě partnerského vztahu, kterou si každý můžete odnést domů, jednotlivé způsoby komunikace mezi vaší ženou a vaším mužem.

 

Přijďte v páru nebo samostatně. Tím prvním a nejdůležitějším pilířem ve vašem minulém, současném anebo budoucím vztahu, jste VY sami.

 

Těším se na setkání s vámi.

Vít HruškaVÍT HRUŠKA, kouč a terapeut partnerských vztahů tel: 604 999 410, email: vit.hruska@zahradyzeme.cz, www.zahradyzeme.cz

Co dělám?
Miluju, když se cítím bezpečně. V bezpečí se emocionální tlak uvolní, mysl se projasní. Přichází nové úhly pohledu a nová řešení situací, ve kterých jsem byl až doposud zaseklý.

Jako kouč provázím každý den sám sebe, své klienty, přátele na cestě ke kvalitním informacím z našich prožitých zkušeností. Díky propojení mé osobní 40tileté zkušenosti s moderními psychologickými metodami mohu během několika hodin nastartovat proces bezpečné přeměny Vašeho života.

Podrobnosti

Datum:
30.3.2018
Čas:
18:30 - 20:00
Cena:
150Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.zahradyzeme.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913