Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

VÝMĚNY pro praktiky ACCESS CONSCIOUSNESS

15.6.2020 - 19:00 - 22:00

150Kč

Po delší pauze Vás opět můžeme pozvat na výměnu procesů pro praktiky Access Consciousness® (Access Bars®, Access Energetic Facelift®, Access Body Processes® atd..)

Slíbené „VÝMĚNY“ jsou plánované u nás v Centru oproti letáku nakonec pouze 1x a to 15.června. Rušíme termín 29.6.

Cílem těchto výměn je nejen se pravidelně potkávat a inspirovat se, nýbrž i zopakovat si základní Access nástroje, zdarma společně sledovat webináře na konkrétní témata, facilitovat konkrétní situace, sdílet a vzájemně se podporovat.

 

 

 

Pořádá, provází a veškerý komfort pro Vás zajistí opět MICHAELA HAVELCOVÁ, kterou už téměř všichni praktikující Access v ČB znají…

Rezervace je nutná předem kvůli zajištění dostatečného množství lehátek. Vždy na tel. 774 727 008 (stačí sms) či na e – mail: accessmichaela@email.cz .

Příspěvek na výměnu je ve výši 150 Kč/ účastníka. V ceně je pronájem prostor, občerstvení, veškeré vybavení – lehátka ap. Míša vlastní dataprojektor a projekční plátno, takže každá výměna bude obohacena vždy o vše, co bude tím největší přínosem.

 

Provázející: MICHAELA HAVELCOVÁ, tel. 774 727 008, mail: accessmichaela@email.cz, https://www.facebook.com/groups/2143536882411760/

„Krásný den, jmenuji se Michaela Havelcová a jsem certifikovanou facilitátorkou Access Bars®, aneb metody, která mi před necelým rokem zcela změnila můj život. Vše začalo zpočátku velice nevinně a to jedním “náhodným“ sezením, kdy se mi po více než 2 letech ozvala má spolužačka a kamarádka ze střední školy, že se naučila naprosto přelomovou a úžasnou metodu a jestli bych ji chtěla vyzkoušet. V té době jsem si neprocházela zrovna nejrůžovějším obdobím, měla jsem tříměsíční miminko a byla jsem dosti vyhořelou maminkou, která se za každou cenu snažila být hlavně správně, aby byli všichni ostatní spokojeni, takže jsem bez váhání souhlasila. Od té doby nezůstal kámen na kameni. S “Bársy“ mi do života vstoupil takový vnitřní mír a klid, že to, že se i ostatní věci začaly dynamicky měnit, je rozhodně bonus navíc.

Za posledních 8 let jsem si prošla několika modalitami a za sebe musím říct, že Access Bars® a další prostředky Access Counsciousness® jsou velice jednoduché, efektivní a hlavně změna přichází opravdu rychle. Proto jsem velice potěšena, že dnes z pozice lektorky/ facilitátorky této metody mohu pořádat i pro ostatní praktiky nejen Access Bars® pravidelné výměny, na kterých je pro mě cílem vzájemná podpora, sdílení, opakování nástrojů Access Counsciousness® a vlastně vše, co bude tím největším přínosem pro celou skupinu účastníků. Cena za výměnu je vždy 150 Kč/ účastníka na pokrytí nákladů za pořádání výměny. V ceně je tedy pronájem prostor, občerstvení (sladké, slané, káva, voda, čaj) a veškeré vybavení.

Budu se moc těšit naviděnou!“ Míša

Jakým maximálním přínosem si můžeme všichni navzájem být? Co vše můžeme společně vytvořit?

Podrobnosti

Datum:
15.6.2020
Čas:
19:00 - 22:00
Cena:
150Kč
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913