Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ZAOSTŘENÍ

27.10.2022 - 18:45 - 20:45

250Kč

Existenci všeho v tomto světě ovládají dvě základní síly: řád a chaos. Mění-li se epochy, řád předá svoji vládu chaosu, aby rozložil staré struktury a připravil tím materiál pro novou stavbu. A právě v této době, kdy cítíme rozklad starého systému velmi intenzivně, je třeba naučit se odpoutat se od starých rozpadajících se forem a zaostřit se na tvorbu reality nové. Co vše je k tomu potřeba a jaké je pozadí těchto jevů, to si povíme na této přednášce.

 

 

Rezervace prosím, předem na tel. 605 148 913 nebo centrumsetkavani.cb@seznam.cz

27. odpoledne a 28. října po celý den máte možnost se přihlásit k M. Rejlkové na INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE – po předchozí domluvě na tel. 778 000 025 (2 hod./ 1200 Kč). O co konkrétně jde vysvětluje níže…

Provází: Ing. MILUŠE REJLKOVÁ, www.milarejlkova.cz, psychoterapeut, specializace práce s pocity ve společnosti Svět za zrcadlem. Hlavní tématikou mé práce s pocitovými a myšlenkovými vzorci je řešení negativních vnitřních nastavení „zdrojového kódu“ člověka, což v důsledku vede k rapidnímu snížení hladiny stresu v životě a celkovému ozdravení všech schémat v něm, včetně schopnosti porozumět sobě i druhým, učení se novým věcem, zlepšení soustředění a paměti a také pozitivní úpravy spánkových vzorců a jídelních návyků. Následně pak mohu pomoci vyřešit vztahové problémy jak v rodinách, tak v pracovních kolektivech. Při práci s klienty používám svoji vlastní metodu psychického rezonančního pole (PRP), která je léty ověřená a přináší výsledky všem lidem, kteří její techniky cvičí a používají. Můžete se u mě dozvědět mnoho o podstatě pocitů, o vnitřním uspořádání vašeho Já, a též o struktuře a mechanismech vašich vztahů s druhými lidmi. Pochopení, jak fungují tyto mechanismy, vám pak přináší možnost změnit jakoukoli situaci tak, aby její vyústění bylo maximálně konstruktivní pro všechny zúčastněné. Naučíte se účinné a efektivní techniky, jak „přepsat“ svoje pocitová schémata do nové podoby, ve které už vám nebudou v životě vytvářet negativní scénáře, ale povedou vás směrem k pozitivnímu vývoji situací všeho druhu. Dá se říci, že použitím těchto technik můžete vytvarovat sami sebe do nového Já: můžete se stát tím, kým chcete být možná už dlouho, jen jste zatím nevěděli, jak to udělat.

Podrobnosti

Datum:
27.10.2022
Čas:
18:45 - 20:45
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.milarejlkova.cz

Pořadatel

Ing. Miluše Rejlková

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913