Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ŽIVOTNÍ ENERGIE, VZTAH k SOBĚ a FINANČNÍ TOKY

18.8.2018 - 9:00 - 15:00

1500Kč

Na tomto semináři si povíme, jak spolu tato zdánlivě různorodá témata souvisejí, a prakticky si předvedeme, jak tedy můžeme skrze změnu vztahu k sobě zvýšit hladinu své životní energie a též i svoje finanční zabezpečení. Budeme mluvit o nejčastějších způsobech blokády životní energie i financí a ukážeme si, jak takovéto blokády řešit.

Součástí semináře je řízená meditace jako způsob praktické práce s myšlenkovými a pocitovými vzorci spolu s technikou jejich přepisování, a také bohatý prostor na dotazy a konkrétní problémy.

Účastníci semináře obdrží zvukový záznam, který si mohou ihned odnést na vlastním záznamovém zařízení (fleška, mp3 přehrávač, mobil), anebo si ho po poskytnutí e-mailu mohou stáhnout ze zaslané adresy.

 

Lektorka:

Ing. MÍLA REJLKOVÁ

psychoterapeut, specializace práce s pocity ve společnosti Svět za zrcadlem

(www.milarejlkova.cz)

Mojí hlavní tématikou je práce s pocitovými a myšlenkovými vzorci, řešení negativních vnitřních nastavení „zdrojového kódu“ člověka, což v důsledku vede k rapidnímu snížení hladiny stresu v životě a celkovému ozdravení všech schémat v něm, včetně schopnosti porozumět sobě i druhým, učení se novým věcem, zlepšení soustředění a paměti, a také pozitivní úpravy spánkových vzorců a jídelních návyků. Následně pak mohu pomoci vyřešit vztahové problémy jak v rodinách, tak v pracovních kolektivech.

Při práci s klienty používám svoji vlastní metodu psychického rezonančního pole (PRP), která je léty ověřená a přináší výsledky všem lidem, kteří její techniky cvičí a používají. Můžete se u mě dozvědět mnoho o podstatě pocitů, o vnitřním uspořádání vašeho Já, a též o struktuře a mechanismech vašich vztahů s druhými lidmi. Pochopení, jak fungují tyto mechanismy, vám pak přináší možnost změnit jakoukoli situaci tak, aby její vyústění bylo maximálně konstruktivní pro všechny zúčastněné. Naučíte se účinné a efektivní techniky, jak „přepsat“ svoje pocitová schémata do nové podoby, ve které už vám nebudou v životě vytvářet negativní scénáře, ale povedou vás směrem k pozitivnímu vývoji situací všeho druhu. Dá se říci, že použitím těchto technik můžete vytvarovat sami sebe do nového Já: můžete se stát tím, kým chcete být možná už dlouho, jen jste zatím nevěděli, jak to udělat.

Podrobnosti

Datum:
18.8.2018
Čas:
9:00 - 15:00
Cena:
1500Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.milarejlkova.cz, www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913