Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ZŮSTAŇ KRÁSNÁ, ZDRAVÁ a VITÁLNÍ přirozenou cestou

16.9.2017 - 11:00 - 19:00

2500Kč

aneb: JAKÉ BY TO BYLO ZASTAVIT nebo VRÁTIT ČAS?

Můžeme dělat co chceme – nechat si píchat injekce, podstupovat nebezpečné přístrojové procedury a plastické operace, mazat obličej krémy a dělat peeling, mechanicky a invazivně udržovat zdánlivě hladkou pleť bez vrásek … To ale mluvíme jen o uměle podporované estetice – nikoliv o návratu k vlastní mladistvosti.

Lektorka XANA BATI napsala:

„Na semináři Vám představím celou svou Koncepci fyziologického omlazování obličeje a těla, která změní Váš dosavadní pohled na krásu a zdraví.
Tato Koncepce vnímá obličej a tělo jako jeden celek, jelikož jen při komplexním způsobu řešení je možné dosáhnout vynikajících konkrétních výsledků. Respektuje zásadní, přesto opomíjený fakt, že hlava nemůže existovat bez těla. Že výživa obličeje se děje přes „most“ neboli krk, jehož prostřednictvím putují výživné látky. Bez správného postavení šíje, bez správné statiky krční části páteře, bez správného fungování nervů a cévních systémů a krčních obratlů nemůžeme tedy na hezký obličej ani pomyslet. Nezískáme ani hezký obličejový ovál, ani hladkou pleť bez vrásek.

Program semináře bude opravdu bohatý. Přestavím Vám svůj program Kalibrace těla, který řeší kostně – svalové deformace. Věnovat se budeme vybraným technikám omlazování obličeje a těla – např. baňkování, tejpování obličeje, plastické myokorekci apod.“

 

Seminář je určen pro:

Ty z Vás, které chtějí svůj vzhled nejen omladit, ale řešit i své kostně-svalové deformace a tím mimo jiné také modelovat svoji postavu

Ty z Vás, které chtějí oživit fibrózní (neživou) tkáň a nastartovat procesy její regenerace

Ty z Vás, které chtějí pomocí jedné z nejefektivnějších a především časem prověřených neinvazivních metod omladit svůj obličej

Ty z Vás, které mají přání udržet svůj obličej co nejdéle mladým

Ty z Vás, které zpozorovaly na obličeji a těle viditelné známky stárnutí a chtějí je odstranit efektivním a přirozeným způsobem

Ty z Vás, které již nechtějí opakovaně investovat do drahých krémů a estetických procedur, které problém maximálně jen na chvíli zahladí, ale ve skutečnosti nic neřeší

Ty z Vás, které prošly procesem hubnutí a zjistily, že počet vrásek se znatelně zvýšil

Ty z Vás, které vědí, že nejefektivnější cestou je prevence (uvnitř pokožky se již od 25. roku života zakládají v pozdějším věku těžko odstranitelné defekty)

Přesvědčte se, že je možné šetrnými fyziologickými způsoby měnit a modelovat své tělo a odstraňovat deformace. Naučte se na své tělo dívat z hlediska pohybové inteligence.

Další den, v neděli 17. září, je v plánu pokračování tohoto základního workshopu. 

 

O lektorce:

xana11

„Jmenuji se XANA BATI a jsem autorkou Koncepce fyziologického modelování a omlazování obličeje a těla vytvořené na základě poznatků z biomechaniky, biohydrauliky, osteopatie, kraniosakrální terapie a nejrůznějších ručních a hmatových technik.

Moje přesvědčení je, že ani nemoci, ani stárnutí organismu nejsou povinné, že se dá mnohému předejít a stárnutí zpomalit.

Toho dosáhneme, když fyziologickými způsoby odstraníme vrozené i vzniklé, drobné i velké tělesné deformace. Právě tělesné deformace zabraňují správnému fungování všech anatomických struktur a volnému průtoku tekutin v těle. Když je odstraníme, tak sami vrátíme svému tělu přírodou vložené parametry zdraví a krásy.

Všechny mnou vytvořené a na těchto stránkách představené techniky mají jeden společný cíl – ukázat cestu všem ženám i mužům, jak se přirozeným, efektivním a finančně nenáročným způsobem starat o svůj zevnějšek tak, aby stále vypadali přitažlivě a cítili se zdraví a vitální.

Chcete vědět, jaké by to bylo vrátit čas? Mít krásně modelovanou postavu?
A to bez krémů (které problém stejně neřeší, ale jen zahladí), drahých omlazovacích procedur („zkrášlující“ manipulace s pokožkou urychlují procesy stárnutí) nebo dokonce rizikových chirurgických zákroků. Bez neefektivního trávení času v posilovnách.
Pak se podívejte na mé stránky: www.xanabati.cz

Xana Bati

Podrobnosti

Datum:
16.9.2017
Čas:
11:00 - 19:00
Cena:
2500Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání