Pravidelné akce

JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY s Mgr. PETREM KUBALOU

Od 25. září každé pondělí v 16:45 – 17:45 hod. – 13 SETKÁNÍ – MALÁ SKUPINA (4 lidé).

25.9. – 18.12. (1450 Kč)                    15.1. – 16.4. (1450 Kč)

přihlášky do 20.8. za cenu 1300Kč

přihlášení mají nárok na 10% slevu na masáže

 

Cvičení s uvolněním, protažením, lehkým posílením a relaxací.

Cvičení je zaměřeno na zpevnění hlubokých svalů trupu, protažení velkých svalových skupin, zvýšení hybnosti kloubů a celkovou pružnost. Zahrnuje také relaxaci, uvolnění a meditační techniky.

 

Rezervace předem na: kubala.petr@gmail.com, 774 113 358

Zde najdete více informací o mém cvičení a masážích: www.tralalamandala.cz

 

Lektor Mgr. Petr Kubala:

Cvičení a práce s tělem mě provázely od narození. Prošel jsem si pestrou škálou sportů od gymnastiky, přes bojová umění, míčové sporty.

Vystudoval jsem magisterský obor Podpora zdraví – včetně studia anatomie, fyziologie, diagnostiky pohybového aparátu, preskripce tréninku, zdravotní cvičení, výživa, apod. K tomu jsem léta navštěvoval kurzy jógy v denním životě. Jógu doplňuji cviky čchi kungu a Feldenkreisovy metody.

Zpětná vazba: „Pane Kubalo, jste kouzelník. Od ledna jsem se nemohla postavit na levou nohu. Po vašem cvičení (26. dubna) jsem se poprvé od ledna postavila na levou nohu. Děkuji.“ Jana K.

 

 

UMĚLCOVA CESTA – DUCHOVNÍ CESTA K VYŠŠÍ KREATIVITĚ

lektor: Mgr. Petr Kubala

Cena: 3790Kč, přihlášky do 15.8. 3290Kč

25.září otevíráme další cyklus 12ti-týdenního kurzu / kreativní skupinu, kde se ve vzájemné podpoře budeme jednotlivým tématům věnovat do hloubky. Scházet se budeme každé pondělí od 18:00 do 19:40 hod, tzn. vždy 100 minut.

Kreativita není jen pro výtvarníky, básníky, herce, tanečníky, sochaře, malíře… kreativita je pro každého z nás a patří do všedních dní našeho života. „Umělcova cesta“ pomůže rozvinout kreativitu umělcům i neumělcům.

více se dočtete v kalendáři akcí 25.září 2017

Lektor Petr Kubala napsal: Režisérka Julia Cameron vedla kurzy tvořivosti přes 15 let. Své zkušenosti shrnula do 12ti týdenního kurzu rozvoje kreativity. V mém životě díky tomuto kurzu vznikly např. knihy pohádek, autorská CD a několik projektů. Mám z toho radost a chci ji sdílet.

Představím Vám základní kameny „Umělcovy cesty“, např. pravidelné čištění mysli, živení vnitřního dítěte, práce se strachy a tvůrčími bloky, objevování kostlivců i tajných přání, na které jsme dávno zapomněli… 

Měli jste v dětství nějaké touhy? Láká vás tvoření v jakémkoli oboru, ale nemůžete se odhodlat? Chtěli byste, ale máte spoustu jiných povinností? Občas se ve vás ozve malý hlásek, ale nemáte na něj čas, nebo mu moc nedůvěřujete?

Proč je v názvu „duchovní“? Protože kreativita je méně o snažení a více o uvolnění a napojení.

Jde o inspiraci, se kterou můžete dále sami pracovat.  S radostí Petr

Přihlášky předem:  kubala.petr@gmail.com, 774 113 358 – sms, www.tralalamandala.cz

Mgr. Petr Kubala

 13 let působí jako lektor osobního rozvoje v oblasti komunikace, spolupráce a vztahů. Vede kurzy zážitkové pedagogiky. Možnosti tvořivosti objevil po třicítce a tvoří. Je autorem knihy „Nejkrásnější slova pro vaše děti“ a dvou pohádkových knih pro děti. Vede skupiny cvičení, stvořil projekt Urychlovač snů, Příběhy, které stojí za to žít a další. V současné době pracuje na hudebním CD Duhový život.

MOHENDŽODÁRO – TANTRA JÓGA PRO ŽENY Mohendžo- logoprovází MILOSLAVA JIROUCHOVÁ, akreditovaná lektorka Mohendžodára

Pro velký ohlas opakujeme cyklus Tantry jógy pro ženy – MOHENDŽODÁRO.

Ukázková lekce bude 12.září od 18:30 – 20:00hod.

Poté je připraveno dalších 7 tříhodinových setkání  pro uzavřenou skupinu , vždy v úterý každých 14 dní, 17:30 – 20:30 hod.

www.mohendzodaro.czMiloslava Jirouchová

rezervace předem: na tel. 725 594 173 Jirouchová, mail: miloslava.jirouchova@seznam.cz, event. tel. 605 148 913 Celbová