Připravujeme

6. 12. 2015   AKTIVACE 12 ČAKER A 12 VLÁKEN DNA – Šárka Lota

1) dopolední část: aktivace 12 čaker

Slyšeli jste již mnohokrát o práci energetických zdrojů základních 7 čaker. Je čas obnovit celých 12 čaker a pochopit jejich princip. Nastaví se tak přes energie duchovních center jiný režim i vibrace. Jsme pak připraveni pro rozšíření našeho vnímání.

Seminář vám umožní snadno a rychle aktivovat životní sílu, proladění fyzické, emoční i psychické stránky a snáze se orientovat v životních situacích, ve kterých se právě nacházíme.

Díky aktivaci 12 čaker lze spínat Zemský a Duchovní trojúhelník a tím dát do pohybu energii MERKABA. 

Můžeme získávat neomezené informace o našich přechozích životech, lekcích, ale i napojení na vyšší zdroje a získání rady či učení, duchovních darů apod.

2) odpolední část: aktivace 12 vláken DNA

Mentální změnou našeho stávajícího DNA se dostaneme k samotné podstatě svého Bytí a můžeme se spojit s Jednotou. Pochopíme kdo jsme, s jakým poselstvím a odkud jsme na Zemi přišli, abychom tady prošli složitostí karmického vývoje a mohli ho s definitivní platností úspěšně dokončit.

Nové DNA umožňuje přímou cestu ke kmenové buňce a tím i radikální změnu na úrovni dosavadního léčení. Přeposíláním čistých, božských informací z jádra kmenové buňky do všech ostatních poškozených buněk získáváme uzdravení na všech rovinách.

3) bonusová část, pokud se bude časově stíhat:

Meditace Máhátma, kdy je možná okamžitá regenerace všech systémů v těle. Energie Máhátma je léčivá energie 12 nanebevzatých mistrů, spouští se do těla přes aktivaci a harmonizaci žláz s vnitřním sekrecí, může se využít k léčbě sebe, druhých a matky Země.

DATUM KONÁNÍ: 6. 12 .2015
10:00 -17:00 hod.  (může se trochu protáhout)

Cena jednodenního semináře (3v1)  je 1700 Kč – zahrnuje lektorné, pronájem místnosti, nahrávání na MP3 a přehrání na vaši flashku (pokud si ji přinesete), drobné občerstvení.

Těšíme se na Vás….

Přihlášení na mail: centrumsetkavani.cb@seznam.cz, Dáša Celbová 605 148 913

velechovska_2

Seminář „Sebeuvědomění s Enneagramem“ s Mgr. Michaelou Velechovskou pro velký ohlas zopakujeme znovu 16. a 17.1. 2016 (už přijímám přihlášky- na mail. adrese centrumsetkavani.cb@seznam.cz )  a poté bude navazovat seminář pro pokročilejší… (termín upřesním).