Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Biblické oleje a jejich praktické použití v historii a dnes

24.3.2016 - 18:30 - 21:00

150Kč
Šárka Dominová
Omlouváme se – přednáška zrušena…
Přednášející Šárka Dominová
se o aromaterapii zajímá 14 let. Poslední 4 roky se mimo jiné věnuje také esenciálním olejům terapeutické kvality Young living.
Na přednášce nám „nechá přivonět“, poradí jak používat esenciální oleje pro zlepšení svého fyzického a psychického zdraví a mnoho dalšího…
Šárka o sobě:
Již 12 let se věnuji obchodu se zdravou výživou Slunečnice v Českých Budějovicích. V oboru alternativního způsobu života pracuji již 15 let a stále studuji aromaterapii, makrobiotiku, hypnózu, Univerzitu nové doby Milana Calábka, Školu Karaimi v Haluzicích a mnohé další obory. V posledních letech mne velmi zaujala Kvantová fyzika a terapie. Pomáhám lidem, kteří chtějí upravit svůj životní styl k lepšímu, ať jsou k tomu donuceni nemocí nebo v lepším případě snahou o prevenci.

Esenciální oleje terapeutické kvality Young living jsem si zamilovala na první pohled či spíše pocit a přivonění pro jejich čistotu a léčivou sílu. Esenciální olej, který nám rostliny poskytují a vzdávají se tak svého života v náš prospěch je jejich duší, krví, lymfou a hormonální i ochrannou vzácnou tekutinou zároveň. Vyvíjeli se po tisíce let spolu s námi a mají stejné signální dráhy jako my a proto je jejich používání při našem uzdravování tak účinné. Tolik nám slouží a pomáhají a proto učím, abychom si lidé těchto jejich darů vážili a zacházeli s nimi jako s velikou vzácností. Ve starověku se bohatství králů a vládců určovalo množstvím těchto vzácných olejů a ne množstvím zlata, drahých kamenů či otroků…… Pořádám kurzy a přednášky o těchto olejích a vydávám o nich knihy v češtině. Jsem matkou dvou skvělých již dospělých dcer. Život beru jako krásnou a někdy hodně poučnou jízdu. Problémy jsou pro mne nejsou obtíží, ale výzvou. Učím se žít v přítomném okamžiku, neřešit minulost a budoucnost jen v nejnutnějších případech. Těším se na setkání s vámi a věřím, že vás něčím obohatím.

Podrobnosti

Datum:
24.3.2016
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
150Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání