Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

5. DIMENZE a CESTA RYCHLÉHO VZESTUPU

29.1.2017 - 10:00 - 17:00

1700Kč

Jak se dostat do 5. dimenze,  na to je plno návodů, ale co udělat proto, abychom se uměli pohybovat v těchto vibracích a emočně, vibračně a vědomím nelétali nahoru a dolů?

Tento seminář vám na úvod vysvětlí, jaký rozdíl je mezi 3. a 5. dimenzí, proč ve skutečnosti není 4.dimenze a čím je pro lidstvo a jeho vědomí, tak zásadní právě vstup do těchto vibrací.

Doba, kterou procházíme, je naprosto výjimečná a je na každém z nás, jak rychle projdeme jako lidstvo cestou prozření a vzestupu.

Seznámím vás  s řadou duchovních technik, které rychle navýší zmíněné vibrace a to až na 6. – 7. dimenzi. Naše vědomí je na to připraveno a čeká jen na naše probuzení, aktivaci drah a pochopení zásadního uvědomění si   „kdo jsme“. Tím se urychlí proces uzavírání karmických zatížení.

Naučím vás cvičení na koncentraci mysli a v 5.dimenzi si otevřete vhledy, naleznete vnitřní klid, harmonii a pochopíte jaký je rozdíl mezi plánem duše a plánem vyššího zájmu. Toto „osvícení“ vás pak pustí do 6.dimenze a pokud bude následovat řád Vesmíru, automaticky přijdou vhledy a informace na úrovni 7. dimenze.

Budeme pracovat s energiemi vyšších vibrací, 12 čakrami a dvanácti dvojvlákny DNA. Zasvětím vás do tajů genetiky a možnosti přeprogramování vlastní mysli na mnohem vyšší úroveň. Součástí semináře budou techniky na ochranu vlastní energie a prostoru.

S sebou: pohodlné oblečení – ne černé barvy, přezutí, psací potřeby, flash na zvukový záznam a krystal na programování (osobní bez dřívějšího záměru).

 

Lektor: Šárka Lota Erbanová  (www.sarkalota.com)

Šárka Lota

Narodila jsem se do úžasné doby 60. let. Byla jsem příliš malá, abych se mohla zapojit mezi Květinové děti, ale touha po svobodě, pravdě a poznání, se mi vryla hluboko do srdce. Život se se mnou příliš nemazlil, za což jsem s odstupem času „klukům Nahoru“ (jak jim důvěrně říkám), neskonale vděčná. Jak jinak bych mohla pochopit princip karmy, její spravedlivosti a schopnostem přijímání, odpuštění, lásce a pokoře.

Od dětství jsem komunikovala ( tehdy ne moc dobrovolně) s bytostmi jiných dimenzí a popravdě, hodně mě to děsilo. O čakře 3. oka, jsem v té době neměla ani tušení a tak přijímala nevědomky proudy informací, kterým jsem nerozuměla. Dnes je plně využívám ve své praxi s klienty. Po klinické smrti se mi otevřely další dary a schopnosti, které s láskou předávám. Vnímání aury bylo velkým darem, který mi ze začátku připadal jako velký problém. Představte si, že se probudíte po narkóze a tříhodinovém oživování a místo sester a doktorů, vidíte barevné fleky! Byl to šok. Asi po dvou měsících jsem našla způsob jak „vidět“, když chci a jak vnímání aury vypínat. Byla to neuvěřitelná úleva. Dnes díky tomu dokážu „normálně“ žít a když je třeba, vidět do vědomí, podvědomí i nevědomí klientů. Mohu sledovat jejich dráhy osudu, plán duše a celý jejich karmický vývoj. Pak je snadné podle momentálního problému, najít v mapě minulých inkarnací příčinu a v meditaci společně vše vyčistit a uzavřít.

Zhruba 10 let mě provází snovou hladinou duchovní šaman, který mi předal nespočet technik, jak pro učení, tak léčení či vstupování do různých hladin mozkové frekvence i dimenzí. Díky němu jsem dnes schopná přijímat to, co by mi ještě před časem připadalo jako sci-fi nebo přinejmenším bláznivé. Zpětná vazba však brzy ukázala dokonalost těchto technik a informací. Stále se učím a ráda s učením pomohu i vám.

Základ, který je třeba pochopit, je tak snadný! Nesnažte se „nacpat“ svojí nádhernou duši do maličkého fyzického těla, ale dovolte tělu, aby dorostlo velikosti vaší duše!

Podrobnosti

Datum:
29.1.2017
Čas:
10:00 - 17:00
Cena:
1700Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913