Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

AKÁŠICKÉ PROMĚNY – aktuální téma: PRINCIP ÉTERU v NOVÉM PARADIGMATU

29.2.2020 - 9:00 - 18:00

1800Kč

NETRADIČNĚ: Vzkaz od Lemiany Santiago: 

Poprvé v celé mojí aktivní desetileté praxi ve SPOLUTVOŘENÍ S ÉTEREM JSEM PROŽILA PROMĚNU i mnou organizovaného semináře, kde během dvou měsíců, od prosince do února, po hlubokém přenastavení skrze prožití zásadních okolností na mojí cestě po mexickém Yucatánu, přišlo i nové vnímání, jak GENEROVAT ZÁMĚRY NAŠICH ESENCÍ DUŠE bez jakéhokoliv vlivu chtění, tužeb a přání ega a spolutvořit tak zcela v souladu s absolutní přirozeností a jedinečností každého. Na začátku prosince přišla vize, která se během posledních měsíců proměnila do NOVÉHO ODRAZU a pro mě to je POSELSTVÍ, v kterém vnímám PODSTATU ROVNOVÁHY A VĚDOMÉHO VYVAŽOVÁNÍ ŽIVLŮ V NÁS JAKO ZÁKLAD NOVÉHO PARADIGMATU-NOVÉ ÉRY-NOVÉ ZEMĚ neboli OBDOBÍ ŠESTÉHO SLUNCE.

……………………………………………………………………………………………………………………………………

1-denní seminář pro všechny, kteří „nový software“ PRINCIPU ÉTERU potřebují ukotvit do slov, do písmen, do uchopitelného pojmenování pro naši pozemskou realitu nového paradigmatu. Vstupujeme do dnů~roků~desetiletí, které můžeme s láskou prožít nebo v utrpení přežít. Změní – li se vnější okolnosti bez našeho VĚDOMÉHO ROZHODNUTÍ, potřebujeme se otevřít NOVÉMU VNÍMÁNÍ daných okolností a přistupovat ke všemu pouze v tady a teď, jediném časoprostoru, kde ŽIVLY V NÁS potřebují vyvážit a uvést pozemskou realitu do nového odrazu.

PRINCIP ÉTERU byl dlouho ignorován a je na čase mu dát vyjímečnou POZORNOST právě v následujícím období jako PRAPŮVODNÍ PŘÍČINU VŠEHO, co existuje ve hmotné-fyzické-pozemské realitě. Být kanálem – PŘIJÍMAČEM A VYSÍLAČEM PRO ÉTER, který se dá pouze cítit, je mou BOŽSKOU ESENCÍ.

Na každou otázku existuje odpověď. Éterické pole, éterické tělo, ÉTERICKÁ GEOMETRIE našeho VĚDOMÍ však má svá POSVÁTNÁ PRAVIDLA, skrze která může být zodpovězena pouze taková otázka, která je v souladu s naplněním plánu duše každého jedince.

PROGRAM SEMINÁŘE
Zákony neboli aspekty nového paradigma
Zpracování rezistence v jemněhmotných tělech
Živé vhledy na individuální či kolektivní témata

 

AKÁŠA = všeprostupující éter, který tvoří určitou geometrii společně se zemskými elementy. Tato geometrie vytváří také informační pole, v kterém můžeme velmi efektivně číst. Je to přijímání jazyka Světla z těchto geometrických polí.

 

AKÁŠA neboli PRINCIP ÉTERU

František Bardon – z knihy Brána k opravdovému zasvěcení: „Již při popisování živlů jsem několikrát podotkla, že vzešly z akášického principu. Je tudíž akášický princip to nejvyšší, nejmocnější, nepředstavitelné, je prabytím, prapříčinou všech věcí a všeho stvořeného, krátce řečeno: JE SFÉROU PŘÍČIN. NÁSLEDKEM toho je AKÁŠA také bez času a prostoru. Náboženství pro ni určila slovo Bůh. Je pátou silou, prasilou, která vše stvořila, která udržuje vše v rovnováze. Je počátkem a čistotou všech myšlenek a idejí, je světem příčin, v němž se vše stvořené udržuje, od nejvyšších sfér počínaje až dolů k nejnižší. Je KVINT-ESENCÍ ALCHYMISTŮ. JE VŠÍM VE VŠEM.“

 

CO SEBOU?

Na kurz si přineste hlavně potřeby na psaní, pohodlné oblečení a co nejotevřenější mysl

ORIENTAČNÍ HARMONOGRAM:
9:00 – 18:00 hod, přestávka na oběd 13:00 – 14:00 h)

 

CENA: Jelikož je počet míst omezen, můžete si své místo rezervovat zálohou Kč 800,-/Eur 35,- na účet u Fio banky 2700510000/2010 (napište příjmení).
Celková cena je 1800 Kč/ 75 EUR. Doplatek 1000 Kč/40 Eur se bude hradit na místě.

PŘIHLÁSIT SE můžete i přes: https://editasantiago.cz/akce/ nebo přes Centrum setkávání: centrumsetkavani.cb@seznam.cz

 

Lektor: EDITA LEMIANA SANTIAGO, www.editasantiago.cz

Přihlásit se můžete také na INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE (1.3. info přímo u lektorky na tel. 731 390 037 )

 

Podrobnosti

Datum:
29.2.2020
Čas:
9:00 - 18:00
Cena:
1800Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.editasantiago.cz

Pořadatel

Edita Lemiana Santiago
Telefon:
731 390 037
E-mail:
edita@editasantiago.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913