Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ALCHYMIE 8 POSVÁTNÝCH JEZER

9.11.2018 - 18:00 - 20:30

450Kč

S osvědčenou dvojicí lektorů MILOSLAVOU JIROUCHOVOU a JIŘÍM TŮMOU se dnes potkáme už potřetí při podzimním prožitkovém cyklu 8 neobyčejných setkání na harmonizaci, otevření čaker a jejich propojení.

Těšte se na zvukové vibrace, praktická cvičení, intuitivní malbu, mantry, aktivaci dotekem a další…

Přijít můžete na jednotlivá setkání nebo na celý cyklus. 

Dnes nás čeká 3.setkání s názvem: „JSEM SÍLA a MOUDROST“. Vstoupíme do své vnitřní síly a moudrosti. Dotkneme se  aspektů, které nás v této oblasti vyživují. Napojíme se na svůj vnitřní zdroj, kdy se přes laskavost  budeme otevírat do důvěry ve svou Sílu a Moudrost.

 

 

 

Datumy dalších setkání: 23.11., 7.12., 21.12., 11.1. 2019 a 18.1. 2019

Těšíme se na Vás.

Místa si prosím, rezervujte předem na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

Lektoři:

 MILOSLAVA JIROUCHOVÁ , www.miloslavaj.webnode.cz

Má bohaté zkušenosti s vedením meditací, katarzních a zenových technik.  Provádí muzikoterapií s tibetskými mísami, zvonkohrami a jinými nástroji. Jako Deví  předává  hojivý dotek v jedinečných terapiích a masážích pro ženy Mohendžodáro.

„Podívej se mi do očí, poví Ti to více než tisíce slov.“

„Již od mala mám ráda přírodu, zvířata. Les je mým chrámem, tam se chodím smát i plakat. Ráda zkouším, pozoruji, objevuji a nořím se do ještě větších hloubek již poznaného včetně sebe samé. Je mi dobře s lidmi, kteří se dovedou na svět dívat s otevřeným srdcem a dětským nadšením i přes nelehké chvíle, kterými si každý z nás někdy prochází. Mou velkou vášní a radostí je malování, Mohendžodáro – ucelený tantrický systém pro ženy a určitě řada naplňující momentů a životních setkání či zvratů. Mám ráda exotické vůně, kameny, místa kde dýchá genius loci.“

Jiří TůmaJIŘÍ TŮMA, www.hudbazivota.cz 

Narodil jsem se v roce 1988 ve znamení Vah. Hudbě se aktivně věnuji od cca 15-ti let, kdy jsem se učil hrát na baskytaru a akustickou kytaru. Prošel jsem několika kapelami, několika styly a dál jsem se ve hře zejména na baskytaru zdokonaloval.

Od roku 2009 jsem začal procházet vnitřní transformací a stále víc jsem toužil po práci s lidmi. Začal jsem se tedy vzdělávat v masérském oboru, díky kterému jsem volně pokračoval k dalším alternativním metodám jako je Reiki či reflexologie.

Ačkoliv jsem alternativní metody měl jako veliký koníček, hudba vždy vše převyšovala. Hledal jsem proto způsob, jak propojit hudbu s mou prací s lidmi. Proto se mi v lednu 2016 dostala do ruky má první tibetská mísa. Hned na začátku práce s těmito nástroji jsem však zjistil, že nejsou pouze obyčejným hudebním nástrojem, ale mají také své specifické léčebné vlastnosti. Jsou nástrojem k získání harmonie a klidu. A jak už to tak bývá, i tentokrát mi Vesmír seslal pomoc v podobě mistra zvuku Františka Horvátha, který mne v roce 2017 naučil Masáž zvukem pomocí tibetské mísy. To byl pro mne absolutní vrchol mého snažení…

Takže, abychom si to shrnuli. Působím tedy jako muzikant a zvukový masér. Tvořím hudbu, studuji techniky hry na tibetské mísy, hraji v kapelách a masíruji klienty zvukovými vibracemi. Všechny činnosti jsou hlavně mým koníčkem a vášní.

Relaxační masáže byly vždy mým velikým koníčkem a dokonce i zaměstnáním. 2 roky jsem pracoval ve wellness hotelu, kde mi rukama prošlo zhruba 1200 klientů.

Ve svém volném čase se také věnuji hlavně rodině, osobnímu a duševnímu rozvoji, masážním technikám, energiím, esoterice, andělům, psaní, focení a v neposlední řadě tvorbě videí. Celkově mně zajímá lidské zdraví a harmonie.

Podrobnosti

Datum:
9.11.2018
Čas:
18:00 - 20:30
Cena:
450Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.miloslavajwebnode.cz , www.hudbazivota.cz

Pořadatel

Jiří Tůma

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913