Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ANGLIČTINA v RYTMU aneb JINAK NEŽ ve ŠKOLE + ZAPOJTE PRAVOU HEMISFÉRU s Petrem Vladykou

27.1.2023 - 10:00 - 29.1.2023 - 17:00

3300Kč

POSLEDNÍ 2 MÍSTA !!!

Srdečně zveme na třídenní jazykovou dílnu pro mírně pokročílé…

Učíte se anglicky už dlouho a stále se nedaří?

Co s tím?

Víte, že učit se dá i jinak než klasicky? Jak?

Netradiční a zapamatovatelnou formou tvořivé dílny + Komenského škola hrou –  zážitkovými metodami, využitím pravé mozkové hemisféry, koncepty jdoucími přes tělo, zrak i sluch. Využijeme kreativní prvky, relaxaci, navážeme na mnemotechnické pomůcky. Gramatika se upevní pravohemisfericky tak, že si ji budete pamatovat.

Více se dočtete v letáčku…

Kurz je pro dospělé (není koncipován pro mládež do cca 25 let). Nevíte, zda kurz odpovídá vaší úrovni? Je pro úroveň mírně pokročilí – tedy Ti, kdo už trochu mluví, domluví se v základních situacích i když trochu „hotentotsky“, používají ty nejjednodušší časy (minulý/ -ed a budoucí/ will), neovládají příliš nepravidelná slovesa a neumí dobře používat čas předpřítomný, kterému se hodně věnujeme zážitkovými metodami. Kurz není pro ty, kteří někdy dosáhli úrovně C (více pokročilí/advanced).

 

Rezervace a info na: centrumsetkavani.cb@seznam.cz, tel. 605 148 913 D.Celbová nebo tel. 777 801 234 – P. Vladyka

Přihlásit se můžete rovnou i vyplněním údajů a odesláním na mail: vladyka1@volny.cz 

Jméno a příjmení přihlašované osoby:  ….. 

email:  …..

Tel:  ……

Přihlašuji se na: ANGLIČTINA v RYTMU  27.-29.1. 2023 v Č. Budějovicích (vyplňte a odešlete prosím mailem na vladyka1@volny.cz)

 

Provází: Mgr. PETR VLADYKAhttp://aegea-kurzy.cz, přednášel na FFUK, absolvoval profesní výcviky vč. v IPSWICH GB, jako externista vede specializované univerzitní semináře na téma Moderní zážitkové a alternativní přístupy ve vzdělávání“ a „Odkrytá Komunikace“. Vedl celostátní Evropské výcviky učitelů ZŠ a SŠ akreditované MŠMT, celostátní výcviky forenzních psychologů. Absolvoval profesní výcviky v nedirektivním přístupu /diplom PCA/, v Gestaltu, Transakční analýze, Superlearningu /Sugestopedii a Arteterapii. Přes 25 let vede krom soukromé praxe, kurzy a zážitkové akce, zaměřené na práci s pravou mozkovou hemisférou – propojení neurologických poznatků s praxí progresívního učení, psychologií, komunikací a rozvoj kreativního myšlení po celé ČR, přednášky na odborných fórech i v zahraničí.

Podrobnosti

Zahájení:
27.1.2023 - 10:00
Ukončení:
29.1.2023 - 17:00
Cena:
3300Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , http://aegea-kurzy.cz

Pořadatel

Mgr. Petr Vladyka

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913