Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

AUTOMATICKÁ KRESBA III – VZTAHY: diagnostika a harmonizace

26.5.2024 - 10:00 - 16:00

2100Kč – 3600Kč

V neděli nás čeká vztahová kresba: diagnostika a harmonizace.

Vztahové meditace (v průběhu kurzu), situační obrázek, obrázek mé duše, vztahová diagnostika – postavy, vztahový Baumtest, dynamika vztahu – „řeka života“, vztahová kytička aj., energetický vztahový obrázek, ladění na sebe – tvůrce aj. kresby

Na tento kurz je umožněno přijít samostatně coby na jednodenní pouze pro absolventy AK I.

 

 

Cena: 2100 Kč nebo 3600 Kč celý víkend

Přihlášky a dotazy PŘEDEM, nejpozději do čtvrtka, 23.5. , e-mailem: a-kresba@seznam.cz

Provází: Mgr. HANA ŠMÍDOVÁ, www.a-kresba.cz, tel. 737 121 258, na mail: a-kresba@seznam.cz Ateliér Dotek – automatická kresba a písmo, olejomalba, tělové svíce, kurzy

Objevila jsem v sobě schopnost pomáhat druhým rozvíjet jejich intuici, kreativitu, vnímat „neviditelné“ souvislosti –   a tím žít víc v souladu se sebou samým, s univerzem, v lásce, ve zdraví, s úsměvem. 

Vedu kurzy a nabízím osobní poradnu. Nejčastější témata? Vztahy, zdraví, tvořivost – jak rozumět sám sobě i druhým, jak mohu něco v životě změnit, jak se naučit automatickou kresbu.

Při kurzech i poradně využívám vhledy automatickou kresbou či písmem, skrze přímé napojení do informačního pole, i své vlastní osobní poznání.  Konstelační prvky se mi spontánně propojily s automatickou kresbou a meditacemi do velmi účinné metody, tu zařazuji v kurzech Tři ženy v nás, Kvantová pastelka, i v osobních konzultacích nebo individuálních kurzech.

Kurzy lektoruji od r. 2008 a za tu dobu jsem zjistila, že mám dar „vidět a vést“ – co který váš obrázek říká, co vám pomůže, když máte pocit, že vám něco nejde. A tak se vám během kurzu vynoří spousta aha-momentů. A pořád mě to s vámi baví😊.

Je nádherné vidět, jak lidem na kurzech září oči, co po jednom či dvou dnech dokáží.

Podrobnosti

Datum:
26.5.2024
Čas:
10:00 - 16:00
Cena:
2100Kč – 3600Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.a-kresba.cz

Pořadatel

Mgr. Hana Šmídová

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913