Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Certifikovaný kurz metody ACCESS BARS

26.2.2022 - 9:00 - 17:00

3150Kč – 6300Kč
JEMNÝM DOTEKEM MŮŽETE ZMĚNIT ŽIVOT SVŮJ I DRUHÝCH
Metoda ACCESS BARS® je základem a hlavním nástrojem Access Consciousness (přístup k vědomí). 
Jak by se vám líbilo, kdybyste mohli ze své mysli uvolnit myšlenky, programy a 
 definice, které jste v průběhu svého života „nakoupili“, a při kterých se necítíte dobře? Postupně zrušit vaše omezení a limity, které si podvědomě ve svém životě vytváříte a které vám brání žít šťastný život?
Seznamte se s metodou ACCESS BARS®
Access Bars® je metoda pro celou rodinu. Je to metoda, kterou můžete používat k tomu, aby byl váš život jednodušší a radostný.
Tato metoda je navržena tak, že se ji naučí každý. Není třeba žádných zvláštních předpokladů, nemusíte cítit žádné energie a nemusíte mít za sebou ani žádné kurzy.
Ty nejjednodušší věci bývají ty nejlepší, jen se nám tomu někdy těžko věří. CO VŠECHNO JE JEŠTĚ MOŽNÉ?
Access Bars® je pouze jedním z nástrojů Access Consciousness. V rámci kurzu se seznámíte i s dalšími nástroji, které jsou stejně jako Access Bars velmi snadné a účinné. Vše potřebné se dozvíte na kurzu, na který jste srdečně zváni.
Chcete se dozvědět více o Access Bars? Klikněte sem: https://accesspraha.cz/access-bars/
Cena: 6.300,- Kč (cena pro ČR je oficiálně stanovena společností Access Consciousness), každé případné další opakovaní kurzu za cenu 3 150,- Kč.
Děti do 15ti let zdarma, studenti do 18ti let platí poloviční kurzovné 
REZERVUJTE si své místo na: https://accesspraha.cz/terminy-kurzu
Falicitátor: ADRIANA TĚŠÍNSKÁ, CF, www.accesspraha.cz

Jmenuji se Adriana Těšínská a ráda na svých kurzech říkám, že bez ohledu na to, kde se teď nacházíte, vždy je možné věci změnit tak, abyste v životě zažívali radost a spokojenost.

Vždy jsem chtěla pomáhat druhým a zapomínala na sebe. Po střední škole jsem absolvovala spousty seminářů, kurzů a přečetla stovky knih. Stále jsem se učila způsoby, jak pomoci těm ostatním. Pro sebe jsem hledala návod na živo a, určitý postup, kterým bych se mohla řídit:). Nebyla jsem spokojená sama se sebou, se svou prací, s finanční situací …. s tím, jak žiju.

Dnes už vím, že vše co potřebujeme, máme v sobě. Stačí si to uvědomit, uznat to a dovolit si čerpat z moudrosti nekonečné bytosti, kterou jsme. A k tomu uvědomění nám pomáhají různé techniky, metody a naše zkušenosti z životní cesty, na kterou se vydáme.

Od střední školy uplynulo hodně času. Postupně jsem si skrze různé metody dovolila pozvat do života více radosti a lehkosti. Naučila jsem se být vděčna za vše, co ve svém životě mám a uvědomila jsem si KDO JSEM.

V roce 2017 jsem objevila metodu Access Bars. Byla jsem nadšena její jednoduchostí a účinností a rozhodla se stát certifikovanou facilitátorkou.

Nyní dělám kurzy Access po celé České republice, na kterých se lidé seznamují s jednoduchými nástroji a technikami. Ty jim umožňují změnit život. Objeví svůj vnitřní potenciál, dary a talenty, které zatím nebyli ochotni uznat nebo je vidět. Tato metoda mění lidem životy a mou vizí je, aby se o ní dozvěděl každý, kdo chce být ve svém životě šťastný.

Těším se na setkání, Adriana

Podrobnosti

Datum:
26.2.2022
Čas:
9:00 - 17:00
Cena:
3150Kč – 6300Kč
Rubriky Akce:
,