Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

CERTIFIKOVANÝ KURZ TĚLESNÉHO PROCESU – MTVSS pro CELÉ TĚLO

29.11.2019 - 9:00 - 13:00

1500Kč

DVA CERTIFIKOVANÉ KURZY v JEDEN DEN!

 

Dopoledne: POZOR, JE ZMĚNA: 9:00 – 13:00 hod.

✨Certifikovaný kurz tělesného procesu – MTVSS pro celé tělo 

Máte-li narušený imunitní systém nebo funkci jakéhokoli orgánu, kloubů a svalů v těle, můžete použít tento dynamický tělesný proces, který se nazývá MTVSS.

MTVSS ruší názory a pohledy, které omezují nás a naše těla, které jsou uzamčeny v našem těle, a kolikrát o nich ani nevíme.

Tento proces je často „prvním nástrojem volby“, který odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Spustí samoléčebné procesy a vytváří klid a lehkost v těle tím, že omezení, která byla zablokována do buněk, se uvolňují.

MTVSS může mít neuvěřitelně dynamický vliv na imunitní systém. Pravidelným spouštěním MTVSS nastaly změny i u rakoviny a další potenciálně smrtelných nemocí.

 

Vhodné pro každého, není nutné předchozí absolvování jiných Access kurzů. Můžete absolvovat oba kurzy, dopolední i odpolední…

Po ukončení obdržíte oficiální certifikát a můžete tento proces praktikovat v rámci rodiny nebo v rámci své praxe.

 

REZERVACE na https://www.easytouch.cz/telesne-procesy

Těším se na setkání, Adriana

 

Lektorka: ADRIANA TĚŠÍNSKÁ, www.easytouch.cz

Bylo období, kdy jsem nebyla spokojená sama se sebou a se svým životem. Hledala jsem způsob, jak se pohnout z místa. Cesta, kterou jsem od té doby prošla a zkušenosti, které jsem získala, mi umožnily podívat se na sebe a svět jinak. Každý z nás je zodpovědný za svůj život a za to, co se v něm odehrává. Když si tohle uvědomíme, stáváme se tvůrci své reality a tvoříme si život takový, jaký si přejeme.
Jsem za to poznání vděčná a nyní už vím, že jsem tady na „tomto světě“ správně, a že můžu sobě i ostatním prospět tím, kým JSEM.

Podrobnosti

Datum:
29.11.2019
Čas:
9:00 - 13:00
Cena:
1500Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz, www.easytouch.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913