Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

„CESTA HVĚZDY“ – POUTNICTVÍ v MINULOSTI a DNES

22.11.2017 - 18:30 - 21:00

170Kč

Přeloženo z 20.září

REZERVACE předem: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo 605 148 913

 

Foto 3- poutě H. BlochováHistorie pouti do Santiaga de Compostela sahá až do starověku a v dnešní době její obliba značně narůstá. Poutnictví bývalo dříve i součástí duchovní cesty. Přednáška se zaměří na význam poutnictví dnes a na vlastní zkušenosti lektorky HANY SAR BLOCHOVÉ z poutí Francií, Katalánskem, Aragonií a Portugalskem. Pozornost bude věnována také obrodě poutnictví v ČR a letním poutím pořádaným u nás již od roku 2009.  

 

Přenáška bude doplněna promítáním fotografií z poutí a středověkými Foto 1- poutě H. Blochovápoutnickými zpěvy na cestě do Santiaga de Compostela v podání lektorky.

 

Slovo a zpěv:

Dr. HANA SAR BLOCHOVÁ, sar-blochova.cz

O lektorce:                                                                                                                       

Vystudovala fyzikální chemii na Přírodovědecké fakultě, dějiny výtvarného umění na Hana Blochová fotoFilosofické fakultě Univerzity Karlovy a Technologii restaurování uměleckých děl na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze. Mnoho let se zabývala průzkumy památek, technologií restaurování a znalectvím uměleckých děl. V roce 2010 objevila první pyramidy v ČR a společně s ing. Jaroslavem Růžičkou již zjistili a zakreslili desítky zaniklých pyramid i jiných vyspělých staveb na území ČR. Aktivně se věnuje také zpěvu a hudbě, muzikoterapii, natočila deset CD a tři DVD. Je autorkou knih „Marie z Magdaly a ženy v životě Ježíše“, „Mesiáš“, „Pyramidy, obři a   zaniklé vyspělé civilizace u nás“ a „Mysterium Karlštejna“ aj. (píše pod jménem Rosa de Sar).

 

Podrobnosti

Datum:
22.11.2017
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
170Kč
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913