Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

CESTA VOLNÉHO SEBEVYJÁDŘENÍ

18.5.2023 - 19:30 - 21:00

300Kč – 350Kč

Přijďte se užít večer v lehkosti, radosti a spontánnosti. Jednoduše vyjádřit sami sebe v propojení hudby, zpěvu a pohybu.

– Rádi tvoříte hudbu, zvučíte, zpíváte?

– Máte doma hudební nástroj a chcete ho oprášit?

– Chcete zažít improvizaci a tvorbu z přítomného okamžiku ve skupině podobně naladěných lidí?

Vezměte své bubny a bubínky (djembe, šamanský buben, cajón), chřestidla, kalimby, kytary, misky, cokoliv na co si chcete zahrát improvizační hudební JAM.

Nemusíte být žádný hudebník či zpěvačka, abyste si užili radost z improvizace. Dovolte si být přirození, sami sebou. Pokud nástroj nenajdete, přijďte bez něj a nalaďte se na tvořivou atmosféru. Vneste do svého vyjádření svobodu, volnost a plynutí.

Jak bude večer probíhat?

► Společně se naladíme, protáhneme, rozdýcháme.

► Otevřeme prostor pro volnou tvorbu a spolutvoření.

► Budeme hrát, zvučet, zpívat, naslouchat sami sobě, plynout v bezpečném prostředí vzájemného respektu a podpory.

► Večer pak zakončíme prostorem ticha a spočinutím. Nechte se unést přítomným okamžikem, užijte si večer hravým a tvořivým způsobem.

 

REZERVUJTE si své místo VČAS: silahlasu@email.cz SMS nebo WhatsApp na číslo 602 491 707 Odklikněte „zúčastním se“ na události FB: https://fb.me/e/10oGtTY5B

Příspěvek je 300 Kč při platbě předem do 15.5. (platební údaje budou poslány mailem) nebo 350 Kč na místě.

Počet míst je omezen na 12 účastníků. Předchozí zkušenost není potřeba.

 

JAROSLAV MIŠKOVSKÝ, www.facebook.cz/silahlasu lektor a průvodce v projektech Síla hlasu a Mužský kmen, lektor metody hlasově zvukového ladění (Open Voice), spontánního zpěvu, autentického projevu a průvodce v projektech Síla hlasu a Mužský kmen, milovník hudby, tance, zpěvu, přírody a samého života.

Pomáhám mužům a ženám objevit sílu svého hlasu, aby ho uměli vědomě používat svobodným způsobem v každodennosti.

Seberozvoji se věnuji více než 10 let, poslední 3 roky pracuji s hlasem. Stále objevuji nové možnosti jeho využití v každodennosti. Je jedno, jestli si chcete procítěně zazpívat svojí oblíbenou píseň, jednat s kolegy a šéfem v práci či vyřizovat žádosti na úřadech. Metoda hlasově zvukového ladění má přesah nejen v řeči, zpěvu, ale i v sebevyjádření a v celém životě. Ten je pak harmoničtější a svobodnější. Toto vše učím a předávám dále formou kurzů, workshopů a individuálních setkání.

Proč jsem vytvořil tento projekt? Projektem „Síla hlasu“ pomáhám lidem, aby mohli být sami sebou, to také komunikovali a svobodně vyjadřovali. Pro mnoho lidí a zejména introvertů je obtížné komunikovat navenek to, co je uvnitř.

Většinou schováváme sami sebe za sadu masek, které si nasazujeme a tím se sobě odcizujeme. („Dusím v sobě to, co se děje a nedávám to ven – to mi přináší nespokojenost a ovlivňuje to nejen můj život, ale i život ostatních v mém okolí. Pak šířím utrpení ve své rodině a okolí (na partnera, partnerku, děti, rodiče, přátelé), které sám prožívám.)

Tím, že poznám sám sebe a autenticky komunikuji to, co chci, prožívám, potřebuji, se stávám pro své okolí čitelný, jasný, srozumitelný a mohu to také dostat. Má komunikace je jasnější, čistší a pravdivější a já jsem díky tomu také spokojenější. Tím do svého okolí šířím spokojenost, pravdivost, jasnost a svět je díky tomu příjemnější místo k životu. Zároveň ukončuji jakékoliv manipulace sám se sebou a okolím a tím se stávám odolným vůči vnějším manipulacím a jsem schopen vnímat pravdu a pravdivost informací, které přijímám.“

Cílem projektu je poznat sám sebe, naučit se hlasově projevit, spontánně zpívat, oslavovat život a svobodně se vyjadřovat.

Podrobnosti

Datum:
18.5.2023
Čas:
19:30 - 21:00
Cena:
300Kč – 350Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , FB: https://fb.me/e/10oGtTY5B

Pořadatel

Ing. Jaroslav Miškovský

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913