Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KOMPLETNÍ UČENÍ STRÁŽCE TŘETÍHO OKA

25.1.2017 - 18:30 - 21:30

550Kč

 Milí přátelé, změna!

Místo CHANNELINGOVÉ BESEDY nám Lucie Alferi předá KOMPLETNÍ UČENÍ STRÁŽCE TŘETÍHO OKA.

Je tady příležitost dostat se k uceleným informacím z channelingů s Lucií Alferi a Strážcem Třetího Oka.

Lucie napsala: „Již rok channeluji bytost Strážce Třetího Oka, která nám poskytla kompletní informace o tom, jak si zjednodušit život díky změně přemýšlení. Zábavnou formou Vám osvětlím základní kameny Strážcova učení, dostanete konkrétní návody pro svou vlastní praxi. Celé setkání je také doprovázeno channelingovými vstupy STO.

Odvaha přijmout sám sebe se všemi chybami a se všemi přednostmi je jedním z nejcennějších darů. Často jediné, co nám chybí k projevení této tolik potřebné odvahy, jsou informace.

Tyto informace vedou k porozumění a pochopení fungování systémů: duchovní podstaty, těla, mysli, emocí, ega, jak zastavit nebo urychlit ČAS, co se stane, když upravíme svou mluvu.

Díky přijetí informací na všech úrovních bytí jste schopni rozpoznat příčinu a následek všech dějů. Rozpoznaná příčina a následek vedou k aktivnímu přístupu při řešení všech životních situacích.

Na setkání získáš odvahu přijmout sám/a sebe a návod jak rozpoznat příčinu a následek ve všech Tvých životních situacích.

Celé setkání je provázeno vtipnými channelingovými vstupy Strážce Třetího Oka

Přijďte na setkání, na kterém Vám Lucie Alferi předá ucelený soubor informací z channelingu právě se Strážcem Třetího Oka.
IMG_8250Přihlášení předem: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913

Zde je  úvodní video o tom, co to je channeling:  https://www.youtube.com/watch?v=vJBxuvkKUm4

 

Lucie nabízí dopoledne po besedě, 26.1. individuální sezení… (objednávky přímo na jejím tel. 728 289 112 nebo mailu: luciealferi@gmail.com…)

 

Jsem ve spojení s nehmotným vědomím, které se pojmenovalo jako Strážce Třetího Oka. Jsem schopná ve spojení s tímto vědomím odpovídat na jakékoliv otázky, které mají návštěvníci setkání.

Strážce Třetího Oka přináší na naši planetu informace o jednoduchosti života, uvolnění mysli, nové pohledy na fungování Vesmíru, planetu Zemi a cokoliv jiného podle zájmu účastníků.

Jedná se vždy o jedinečný zážitek, dochází k uvolnění mysli a emocí a objevení nových možností v životních situacích, které každý prožívá. Děkuji za spolupráci.  Lucie

Lucie Alferi:

S dogískama

Já Jsem Lucie……..

Já Jsem Láska……..

Já Jsem Hojnost…..

Já Jsem Radost…….

Já Jsem………………..

Život je krásný, plný zábavy, lásky a radosti.

V nekonečnu vesmíru, kde se nacházím je vše dokonalé, úplné a celistvé ( Louise L. Hay)

Aktivně si tvořím svůj dokonalý život, pomocí naplňování záměrů. Ladění se se záměry mně posouvá a rozšiřuje úhle pohledů.

Každý den, každý okamžik je jedinečné TEĎ a TADY.

Vždy jsem si říkala v jednoduchosti je krása. TEĎ a TADY je jednoduchost bytí mou podstatou.

Podrobnosti

Datum:
25.1.2017
Čas:
18:30 - 21:30
Cena:
550Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913