Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ČTENÍ Z AKÁŠI – EDITA SANTIAGO

5.11.2016 - 9:00 - 6.11.2016 - 19:00

4400Kč

– OTEVŘENÍ SE PROUDU INFORMACÍ PRO UVĚDOMĚNÍ SI VŠECH PŘEKÁŽEK, KTERÉ UZAVÍRAJÍ CESTU K PODSTATĚ TVÉ DUŠE

CO JE AKÁŠICKÉ ČTENÍ?           Edita - Akáša - listopad                                                                                  

Akášické čtení nám dává přístup do vibračního pole nejen bytosti, ale i prostoru, který nás obklopuje a prostupuje. V tomto prostoru je zaznamenána veškerá informační paměť. Tedy akášické záznamy, skrze které v aktuálním časoprostoru vnímáme sami sebe a naše okolí. Vstupem do vibračního pole bytosti či prostoru máme obrovské požehání zvědomit a přenastavit vše, co nás odděluje od přirozenosti a podstaty našeho bytí. Je zde vždy Strážci Akáši umožněno tzv. převibrování nízkovibračních záznamů.

 

JAK VNÍMAT AKÁŠU?                                                                                                      
Akáša je slovo pocházející původně ze sanskrtu. Znamená éter nebo vesmírný prostor. V latině je známa jako Anima Mundi a překládá se jako „duše světa“.

V hinduismu je známá jako energetický dech, pátý element, vesmírný zvuk, nehmatatelná, nehmotná, jemná, která má schopnost sjednotit celý vesmír. Podstata života v každém projevu planety.

Akáša je všudypřítomná existence, která obklopuje a prostupuje VŠE. Duchovní síla, která prostupuje celým vesmírem a vytváří všechny formy, jakými vnímáme skrze lidský zrak ale i takové formy, které naše fyzické oči nemohou zachytit. Všechno ve vesmíru je energie vědomí projevující život v několika rozměrech, z nichž každý má svou vlastní frekvenci a vibrační vlnu.

AKÁŠA V POHANSKÉM UČENÍ
Akáša jako Pátý element. Akáša zde zastupuje v Pentagramu právě ten Pátý element, jinak zde nazývaný Éter. V pohanském učení je to tedy duchovní éter, pátý okultní a všudypřítomný živel, jenž zahrnuje ostatní čtyři živly – zemi, vzduch, oheň a vodu, které z něj vycházejí.
VŠICHNI MŮŽEME „CHANNELOVAT“ – PŘIJÍMAT INFORMACE Z VIBRAČNÍHO POLE. Schopnost „channelovat“ je v každé lidské bytosti. Každý je vtělenou energií vysoké frekvence a dle toho, jak se postupně rozpomíná, je tato schopnost k dispozici všem, kteří ji chtějí vědomě aktivovat ke službě Světla. Pak již jen stačí vůle a záměr přeměnit se v co nejčistší kanál, aby nedocházelo k přerušení směru vysokofrekvenční energie do této roviny kanálu. Každodenní praxe a trvalé udržování vlastní energetické úrovně, a to jak kvantitativně, tak kvalitativně, nám zaručí, že kanál zůstane aktivní trvale. Jinými slovy, naše běžná vibrace se stane bezprostředně vibrací nejvyšších úrovní, když o to požádáme.

Program kurzu:

* ČTENÍ Z AKÁŠI JAKO NÁSTROJ PRO ZPRACOVÁNÍ KARMICKÝCH ZÁTĚŽÍ A VŠECH PŘESVĚDČENÍ, SKRZE KTERÉ FILTRUJETE TVOŘENÍ SVÉ VLASTNÍ REALITY

* POZNEJTE VÍCE TECHNIK PŘIJÍMÁNÍ INFORMACÍ Z VIBRAČNÍHO POLE

* PŘENASTAVENÍ STARÝCH AKÁŠICKÝCH ZÁZNAMŮ SKRZE NOVÉ AKÁŠICKÉ AFIRMACE VIBRUJÍCÍ LÁSKYPLNOU A KONSTRUTIVNÍ FREKVENCÍ

* ZÁKLADNÍ VESMÍRNÉ ZÁKONY, KTERÉ ŘÍDÍ ŽIVOT NA PLANETĚ ZEMI

* PRAVIDLA VESMÍRNÉHO ŘÁDU PRO ZODPOVĚDNOU PRÁCI S INFORMAČNÍM POLEM

Struktura kurzu:
kurz je uspořádán dle jednotlivých kroků, které postupně otevřou všechny úrovně vědomí, potřebné pro přijímání informací z vibračního pole. Kurz je podpořen písemným průvodcem, který dostane každý z účastníků a který byl přijímán channelingem pod vedením Strážců Akáši. První den kurzu je zaměřen částečně na teorii, která je doprovázena ihned rozsáhlou praxí. Druhý den kurzu je kladen důraz hlavně na praxi.

Orientační harmonogram:
1. den – 9 – 18 (19) hod.
2. den – 9 – 18 (19) hod.

Počet míst je omezen…

S sebou pohodlné oblečení, vše pro zapisování poznámek, kyvadlo.


S EDITOU SANTIAGO JE MOŽNÉ I INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ 7. – 9. 11., nutná domluva předem telefonicky – možné nechat sms vzkaz – tel. 731 390 037 nebo mail: info@posvatnaspirala.cz

Lektor :  Edita Santiago Arteaga                 Edita Santiago - foto

Transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most (Sacred Bridge).

Po dvanáctiletém období  propojování více světů a absolvování mnoha školení v ČR i zahraničí, se za používání channelingu posledních 5 let práce intenzivně zabývá  čtením Akášických záznamů pro klienty z celého světa. Později byla Střážci Akáši vedena k přípravě a manifestaci kurzů. Její zkušenosti s tímto vesmírným darem lidstvu byly a jsou stále natolik obohacující, že je vedena předat je všem, jejichž duše volá po tomto poznání (ty nejpodstatnější informace, osobní kódy) a naučit účastníky jejich kurzů ten nejjednodušší a nejpřirozenější způsob jak vstoupit a číst v akášických záznamech. Strážci Akáši byla Edita informována, že tím, jak více lidských bytostí na sobě pracuje holistickým přístupem, otevírají se takovým vibračním frekvencím, ve kterých jsou připraveni vstoupit a číst v Akáše velmi jednoduchým způsobem. Pro ty, kteří však čelí nejistotě, nedůvěře, pochybám a zmateným informacím ohledně Akášického vědomí, je potřeba vedení.

Podrobnosti

Zahájení:
5.11.2016 - 9:00
Ukončení:
6.11.2016 - 19:00
Cena:
4400Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Edita Santiago
Telefon:
+420 731 390 037

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913