Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

DO NITRA ŽENY – ukázková lekce

21.9.2023 - 18:30 - 20:30

190Kč

Srdečně Vás ženy zveme na ukázkovou lekci šestidílného programu, který rozzáří opravdu každou ženu. Po ní můžete pokračovat v cyklu dalších 5 týdnů, vždy ve čtvrtek. Podívejte se na letáček:

Certifikovaná lektorka a mentorka Mohendžodára a absolventka školy Loona Dance Lucie Šustrová vás provede několika technikami – program je hodně bohatý s navnímáním se na potřeby skupiny, která se utvoří… 

Mohendžodáro je holistický systém určený pro transformaci ženy. Používá věky ověřené principy a techniky, které rozvíjí krásu, zdraví, schopnosti a talenty ženy. Pravidelné praktikování má řadu léčivých, omlazujících, a zkrášlujících účinků. Harmonizuje hormonální systém, navyšuje životní energii, uvolňuje, podporuje plynutí a archetypální moudrost. Mohendžodáro ukazuje, že v KAŽDÉ ženě je mocná síla naplněná zdravými instinkty a vášnivou tvořivostí.

Loona Dance je taneční koncept, který rozvíjí ženství a spojuje nás se svým cyklem. Skrze něho poznáváme své archetypy a využíváme jejich darů v každodenním životě. Tanec je nejrychlejším ženským nástrojem pro vědomí sebe sama. Je to náš duševní jazyk a je naprosto přirozený všem ženám bez výjimky a v jakémkoliv věku. Nemusíme být tanečnicemi, abychom mohly tančit. Naučíme se naslouchat svému tělu a necháme se vést svou duší pomocí tanečních her a jednoduchých pohybů. Z fyziologického hlediska Loona dance zmírňuje menstruační potíže, harmonizuje cyklus, snižuje problémy s otěhotněním, čistí celý energetický systém, stimuluje činnost mozku, zpevňuje tělo, posiluje pánevní dno, oživuje energii v těle, uvolňuje a harmonizuje emoce, čistí mysl, otevírá srdce.

REZERVACE předem!

Snížená cena 150 Kč za ukázk. hodinu – 1900Kč za celý program včetně ukázkové hod.

 

Provází:  Mgr. LUCIE ŠUSTROVÁ, tel. 775 340 722, mail: cashflowzeny@gmail.com

Ženskými kruhy, tancem a meditacemi vyvažuji svou logickou mysl, která je občas tím profesním mužským světem unavená a potřebuje dosytit. Pracuji přes 20 let s lidmi, pomáhám jim rozvinout svůj potenciál a měnit své naučené vzorce. Stála jsem u zrodu společnosti Golden Gate, kde se podařilo z nově vzniklé firmy (tehdy 6 lidí včetně majitelů) vybudovat společnost s největším podílem v prodeji drahých kovů na českém trhu. Jsem za všechny zkušenosti vděčná a do svých ženských lekcí vždy propašuji i mentalitu úspěchu a metody osobnostního růstu. Od dětství jsem tancovala a poté na tanec pozapomněla díky jiným aktivitám. Jsem šťastná, že jsem se k němu opět navrátila, protože je pro ženy nejrychlejším nástrojem k osobnostnímu růstu. Jsem praktik, proto jsou mé hodiny o prožitcích, ne o teorii. Jsem zároveň i autorkou projektu Cashflowzeny a zajímají mě bylinky a zdravá strava. Máme ekodomácnost a biozahrádku, kde si pěstuji mimo jiné i bylinky do uzdravujících se směsí.

Podrobnosti

Datum:
21.9.2023
Čas:
18:30 - 20:30
Cena:
190Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Mgr. Lucie Šustrová

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913