Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

D-OTAZNÍKY SEBEPOZNÁNÍ s Editou Santiago (INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ)

13.3.2023 - 10:00 - 14.3.2023 - 17:00

1800Kč

Vážení, již nenabízím živé akášické vhledy, ale VYGENEROVÁNÍ takových otázek, které vždy pronikají do jádra jakékoliv situace, jakýchkoliv okolností v jakékoli životní oblasti.
ANO → skrze vypracování dotazníku šitého na míru na vaši okolnost, na vaši situaci, na vaši nerovnováhu, na vaši nespokojenost, bude vygenerováno tolik otázek a z takové úrovně, z takového rozměru a z takové hloubky, na které si sami JASNĚ odpovíte.
A Vy rozpustíte jakýkoliv odpor ve vašem emočním těle a nastavíte se na nový směr, v jasnosti uděláte nová rozhodnutí.

Sleduji a pozoruji, jak lidé všude kolem jsou tzv. ZASEKANÍ VE STARÉM SOFTWARU SVÉHO ENERGO-INFORMAČNÍHO POLE. Ale odpovědi z vnějšího světa jim neřeší vůbec nic a pouze je zacyklují v ještě větším chaosu a zmatku.

SKRZE KLÍČOVÉ OTÁZKY VYGENEROVANÉ NA MÍRU POUZE PRO VÁS SE DOTKNETE ONOHO JÁDRA, ONÉ HLOUBKY, ONÉ SPOLUPRÁCE VŠECH CENTER.
ZODPOVĚZENÍM SI KLÍČOVÝCH OTÁZEK SVÉHO SEBEPOZNÁNÍ prožijete jasnost, sebeuvědomění, sebepřijetí a připravenost na jakékoliv rozhodnutí, které je volbou z úplnosti.

Stále většina lidí žije kompromisy jen proto, že si neumí POLOŽIT/ZFORMULOVAT KLÍČOVÉ OTÁZKY, na které si vpravdě mohou odpovědět. JE TO ONA PRAVDA V NÁS, KTEROU POTŘEBUJEME ODHALIT SAMI SOBĚ. SKRZE PROŽITÍ A PROCÍTĚNÍ ONÉ PRAVDY, MŮŽEME OKAMŽITĚ PROMĚNIT NAŠI REALITU.

Objednávky: přes messenger, přes telefon: 731 390 037 či email edita@prvotnijiskra.cz

Sezení je maximálně na 1,5 hod., cena 1800 Kč, ze sezení si odnesete audiozáznam, pokud budete chtít nahrávat…

 

Jak se přihodilo, že upouštím od akášických záznamů?

Od listopadu minulého roku jsem se potýkala s velkým pozastavením mojí dlouhodobé práce s energo-informačním polem lidské bytosti, prostoru a prostředí, ve kterých běžně fungujeme.
Ještě do toho astrologicky černá Luna v domě kariéry a kreativity mi připomínala, že v následujících měsících dojde k úplně novému pohledu na to, jak jsem dosavadně pracovala s klienty a v každodennosti se stále snižoval zájem o moje živé vhledy.
Asi každý si minimálně jednou za život prožije úplné zastavení a zároveň VELKÉ NEVÍM v tom, jaké práci, jakému oboru, jakému podnikatelskému záměru, jaké tvůrčí aktivitě se má věnovat.
Ano, prožívala jsem to zcela poprvé!

Do tohoto momentu o mě vždy bylo postaráno a vždy jsem věděla, kam směřovat moji pozornost. Teď se však po mně žádalo, zcela se odpojit od všeho, co jsem dosud realizovala na všech úrovních.
Proč píši na všech úrovních?
Protože jsem se opravdu dva měsíce cítila i zcela odpojená sama od sebe, odpojená od mé božské jiskry, odpojená od mé podstaty, odpojená od onoho „aha prožitku“ kdo jsem a proč jsem tady. A hlavně proto, že najednou jsem necítila naplnění a žádnou radost v žádné aktivitě. Vše mně přestalo dávat smysl.

Byl to nejdelší restart mého dosavadního života.
Jediné, co mnou ony všechny týdny procházelo, bylo:
→ vše se v celé společnosti přeskládává
→ vše se přeskládává v každé lidské bytosti
→ vše se přeskládává v rodinách
→ vše se přeskládává a propojují se nové možnosti pro všechny
↨ HLAVNÍM ZÁMĚREM TOHOTO PŘESKLÁDÁVÁNÍ V CELÉ SPOLEČNOSTI JE:
ŽÍT V PRAVDĚ SE SVOU DUŠÍ, již ne skrze naučenou a naprogramovanou mysl.

Žít a prožívat skrze kvality všech našich center vědomí, které jsou sladěny a vzájemně spolupracují mezi s sebou tzv. sjednocení přesahujícího STVOŘITELSKÉHO ~ VŠUDYPŘÍTOMNÉHO VĚDOMÍ S PRVOTNÍ JISKROU V NÁS, KTERÁ SE PLNĚ PROJEVUJE SKRZE SPOLUPRÁCI SRDCE A MYSLI… SJEDNOCENÍ v ÚPLNOSTI.

V našich životech se odehrává vnitřní konflikt, který se projektuje do všech životních oblastí vždy, když žijeme / jednáme / konáme jen a pouze z jednoho centra.
Přišli jsme všichni prožívat RADOST a SEBENAPLNĚNÍ > a to se děje jedině tehdy, když všechna centra lidského stvoření jsou
v úplnosti a ve sjednocení.

Stále většina lidí na této planetě žije a prožívá se skrze naučenou a naprogramovanou mysl vnějšími vlivy.
Naučená a naprogramovaná MYSL → mentální tělo → mozek → mozkové hemisféry _ {|} _nemohou pokládat, formulovat otázky z úrovně duše, z úrovně celistvosti, z úplnosti všech center. Naučená a naprogramovaná mysl není schopna vyřešit skrze své programy – to, co jste tu přišli žít a prožívat z hloubky a věčnosti své duše.
Během poznání mnoha rozměrů práce s energo – informačním polem SE ZRODILA nová podpora pro všechny, které si zavolá … z očí do očí už příští pondělí a úterý… Nezapomeňte na včasné přihlášení – na pondělí je volné poslední místo.

Podrobnosti

Zahájení:
13.3.2023 - 10:00
Ukončení:
14.3.2023 - 17:00
Cena:
1800Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz ,

Pořadatel

Edita Santiago
Telefon:
+420 731 390 037

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913