Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

DRAHÉ KAMENY NOVÉ GENERACE

12.2.2017 - 10:00 - 17:00

1200Kč

To, že drahé kameny podporují určité faktory, ovlivňující naše emoce i fyzické tělo, víme.krist Ale v kamenech jsou též zakódovány „klíče vědění“ – informace ze starověké Atlantidy a právě teď nastává období, kdy se tyto informace v kamenech aktivují a jsou připraveny opět vstoupit do vědomí lidstva.

Pojďme:  

– společně odhalovat jejich tajemství

– dozvědět se, jak s kameny pracovat fyzicky i energeticky

– získat informace o schopnostech konkrétních kamenů

– vybrat společně vhodné kameny pro vás i vaše blízké

– naučit se s nimi komunikovat a snáze z nich číst

– v meditaci se projít „do nitra kamene“

 

Na semináři společně odhalíme nově aktivované schopnosti léčivých laura-erbanova-plakat-krystalydelfinikrystalů, naučíme se s nimi pracovat, komunikovat i meditovat. Vybereme vhodné osobní krystaly a zjistíme, co je pro tuto dobu u krystalů klíčové.

S láskou se na Vás a toulky do říše krystalů těší Laura

S sebou: psací potřeby, pastelky, osobní krystal, fotky nejbližších, pro které eventuálně vybereme krystal.

 

 

Lektorka Laura Erbanová, narozená v r. 1989 v Praze o sobě napsala:  Laura Erbanová

„Od svého nejútlejšího věku jsem na sobě pozorovala různé zvláštní schopnosti, které moji vrstevníci neměli a nechápali. Ačkoliv jsem to vnímala tehdy jako handicap, dnes jsem za tyto dary nesmírně vděčná. Když jsem se později dokázala zorientovat ve všem, co se mi od dětství otevíralo, bylo jasné, kudy se budu nadále ubírat.

Věnuji se tedy převážně práci s dětmi, od prenatálního období přes problémy ve výchově a nalezení jejich osobnosti, talentů a všeho, co jejich duše potřebuje.

Dále je mou náplní práce s krystaly, které v sobě nesou víc, než jen pouhé léčebné vlastnosti. Zaobírám se také tarotem a jeho intuitivním výkladem.

Jako další, co považuji v dnešní době za velmi podstatné je vibrace křestního jména a to jak u dospělých ( při změně či přidání druhého jména ), tak především u ještě nenarozených dětí, kterým jejich jméno energeticky velmi ovlivní celou budoucnost. V neposlední řadě pracuji jako lektor karmických konstelací a též načítám záznamy z Akáši.“

Na viděnou v Budějovicích… Laura

Podrobnosti

Datum:
12.2.2017
Čas:
10:00 - 17:00
Cena:
1200Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913