Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Edita Lemiana SANTIAGO – ČTENÍ z ENERGETICKÉHO POLE – INDIVIDUÁLY

15.12.2018 - 9:00 - 16.12.2018 - 17:00

1500Kč

Paní EDITA SANTIAGO zve zájemce 15. – 16. prosince na individuální konzultace, trvající max. do 1,5 hod. Probíhají v českém, anglickém či španělském jazyce.

OBJEDNÁNÍ na: edita@editasantiago.cz či na tel.: 731 390 037

 

CO TO JE ČTENÍ Z ENERGETICKÉHO POLE? Vaše jedinečná esence tvoří posvátnou geometrii, která již může být na éterické úrovní pokřivena, odpojena či na takové vibrační informaci manifestující vaši aktuální životní realitu.

Skrze načtení vašeho aktuálního informačního pole dostáváte hlubší pohled do vaší příčiny a následku v časoprostoru éterického, mentálního či emočního těla. Takovéto čtení vám může přinést jasnost a pochopení do situací, které vás již delší dobu trápí a nedovolují vám se otevřít novým řešením z vyšších úrovní Světla.

Čtení z energetického pole vám pomůže myslí přijmout nepochopitelné souvislosti, které dávají smysl pouze proniknutím do časoprostoru vesmírných zákonů.

 

Hodnota energetické výměny: 1500Kč.

 

EDITA LEMIANA SANTIAGO – průvodkyně jazykem Světla,www.editasantiago.cz

je transpersonální terapeutka a průvodkyně do vnitřních světů, žijící převážně v Mexiku, specializující se na čtení a výuku Akášických záznamů – vibračních záznamů duše, včetně akášické terapie. V posledních letech se zároveň věnuje i zvědomňování ancestrálních kultur Mexika v rámci mezinárodního projektu Posvátný most (Sacred Bridge).

Po dvanáctiletém období  propojování více světů a  absolvování mnoha školení v ČR i zahraničí, se za používání channelingu posledních 5 let práce intenzivně zabývá čtením Akášických záznamů pro klienty z celého světa.

Její zkušenosti s tímto vesmírným darem lidstvu byly a jsou stále natolik obohacující, že je vedena předat je všem, jejichž duše volá po tomto poznání (ty nejpodstatnější informace, osobní kódy). Strážci Akáši byla Edita informována, že tím, jak více lidských bytostí na sobě pracuje holistickým přístupem, otevírají se takovým vibračním frekvencím, ve kterých jsou připraveni vstoupit a číst v Akáše velmi jednoduchým způsobem…

Podrobnosti

Zahájení:
15.12.2018 - 9:00
Ukončení:
16.12.2018 - 17:00
Cena:
1500Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
www.editasantiago.cz, www.centrum-setkavani.cz

Pořadatel

Edita Lemiana Santiago
Telefon:
731 390 037
E-mail:
edita@editasantiago.cz

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913