Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

EMPATICKÁ A ASERTIVNÍ KOMUNIKACE

11.9.2023 - 17:00 - 19:00

300Kč

Během semináře poznáte lépe své silné komunikační stránky a můžete načerpat inspiraci pro lepší zvládání obtížných situací v komunikaci. Na spoustě praktických příkladů a ukázkových dialogů si ukážeme, jak s druhými mluvit tak, abyste předešli konfliktu, abyste se dokázali asertivně zastat sami sebe, abyste uměli mluvit o svých potřebách a dávat konstruktivní zpětnou vazbu a dokázali odmítnout a udržet vztah.

Když se chceme změnit, znamená to nejprve změnit svůj jazyk a způsob komunikace.

 

 

Připomeneme si důležitost empatie. „Chceš-li rozumět druhému, vlez si do jeho bot,“ zní pravidlo. Takto zdůrazněná empatie vystihuje nejen to, co se empatií míní, ale jak si ji lze osvojit.

Lidské vztahy jsou součástí lidství. Jak vztahy udržovat, je velké umění, k tomu však také patří schopnost vztahy ukončovat, nebo dokonce odmítat. I dobře odmítat je uměním, kterému se musíme naučit.

Ukážeme si, jak poskytnout zpětnou vazbu, když druhý dělá něco, co nám vadí, nebo nedodržuje dohody. A zároveň věnujeme pozornost i možným reakcím např. na úspěch druhého.

Často se ale mohou role vyměnit: místo toho, kdo zpětnou vazbu poskytuje, jste na straně přijímajícího. Řekneme si tedy také, jak postupovat, pokud se stanete příjemci kritiky.

REZERVACE předem: centrumsetkavani.cb@seznam.cz nebo tel. 605 148 913 ( od 7.9.!!! pak tel. 722 125 796)

 

Lektorka: Mgr. JANA ŠTĚPKOVÁ, www.koucinkpro.cz , tel. 722 125 796

Pracuji jako koučka a mentorka osobního rozvoje. Moje motto je: „Nikdy není tak, aby nemohlo být ještě lépe“. A o to se snažím jak sama u sebe, tak v tom pomáhám svým klientům.

Téměř 30 let jsem OSVČ – to samo o sobě přinese postupně člověku do života samostatnost, zodpovědnost, neustálou potřebu sebevzdělávání se a aktivní přístup při hledání nových příležitostí a možností. Posledních 20 let jsem se ve svém osobním rozvoji mimo jiné zaměřovala i na cílené změny své osoby na místech, kde jsem nebyla se sebou úplně spokojená, takže vím, že když se opravdu chce, tak jde skoro všechno.

Podrobnosti

Datum:
11.9.2023
Čas:
17:00 - 19:00
Cena:
300Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
centrum-setkavani.cb@seznam.cz , www.koucinkpro.cz

Pořadatel

Mgr. Jana Štěpková

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913