Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ENERGIE a KARMA

25.1.2023 - 19:00 - 21:00

250Kč

Po delší době přivítáme opět Mílu Rejlkovou…

Na této přednášce si povíme, co je to vlastně karma z pohledu energie, kdy a proč se dostáváme do karmicky podmíněných vztahů, a jaké jsou způsoby řešení těchto situací. Ukážeme si, jak je energie provázána s vnímáním reality, a jak se toto vnímání projevuje v nastavení vzorců osobnosti – kdy je tedy nutné karmu takzvaně „odžívat“ a kdy je možné problém vyřešit pouhou změnou svého vnitřního nastavení.

Rezervace prosím, předem na tel. 605 148 913 nebo centrumsetkavani.cb@seznam.cz

25. odpoledne a 26. ledna po celý den máte možnost se přihlásit k M. Rejlkové na INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE – po předchozí domluvě na tel. 778 000 025 (2 hod./ 1400 Kč). O co konkrétně jde vysvětluje níže…

Provází: Ing. MILUŠE REJLKOVÁ, www.milarejlkova.czpsychoterapeut, specializace práce s pocity ve společnosti Svět za zrcadlem. Hlavní tématikou mé práce s pocitovými a myšlenkovými vzorci je řešení negativních vnitřních nastavení „zdrojového kódu“ člověka, což v důsledku vede k rapidnímu snížení hladiny stresu v životě a celkovému ozdravení všech schémat v něm, včetně schopnosti porozumět sobě i druhým, učení se novým věcem, zlepšení soustředění a paměti a také pozitivní úpravy spánkových vzorců a jídelních návyků. Následně pak mohu pomoci vyřešit vztahové problémy jak v rodinách, tak v pracovních kolektivech. Při práci s klienty používám svoji vlastní metodu psychického rezonančního pole (PRP), která je léty ověřená a přináší výsledky všem lidem, kteří její techniky cvičí a používají. Můžete se u mě dozvědět mnoho o podstatě pocitů, o vnitřním uspořádání vašeho Já, a též o struktuře a mechanismech vašich vztahů s druhými lidmi. Pochopení, jak fungují tyto mechanismy, vám pak přináší možnost změnit jakoukoli situaci tak, aby její vyústění bylo maximálně konstruktivní pro všechny zúčastněné. Naučíte se účinné a efektivní techniky, jak „přepsat“ svoje pocitová schémata do nové podoby, ve které už vám nebudou v životě vytvářet negativní scénáře, ale povedou vás směrem k pozitivnímu vývoji situací všeho druhu. Dá se říci, že použitím těchto technik můžete vytvarovat sami sebe do nového Já: můžete se stát tím, kým chcete být možná už dlouho, jen jste zatím nevěděli, jak to udělat.

Podrobnosti

Datum:
25.1.2023
Čas:
19:00 - 21:00
Cena:
250Kč
Rubriky Akce:
,
Webová stránka:
www.centrum-setkavani.cz , www.milarejlkova.cz

Pořadatel

Ing. Miluše Rejlková

Místo konání

Centrum setkávání, Neplachova 1, Č.B.
Neplachova 1
České Budějovice, 370 04 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
+420 605 148 913